enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet nga 15-24 tetor 2020 për dhjetë ditë.  Informacioni i mëposhtëm është vetëm për Panairin e rregullt të Kantonit.


Me ftesën (para regjistrimit), blerësit jashtë shtetit mund të:
  • Aplikoni për Visa në Kinë (Ju lutemi vini re me mirësi që letra e ftesës e lëshuar nga Panairi i Kantonit mund t'ju ndihmojë të merrni Visa Kineze, por gjithçka varet nga Ambasada Kineze në vendin tuaj)
  • Merrni simbolin e regjistrimit dhe të hyrjes falas në Panair nga Express Channel.
Blerësit jashtë shtetit mund të aplikojnë ftesën për Panairin e Kantonit nëpërmjet:
  1. Nga BEST (Vegla E-Service e Blerësit), shko >>>
  2. Duke kontaktuar Qendra e Thirrjeve të Kantonit, Qendra Tregtare e Tregtisë e Kinës
  3. Duke kontaktuar Këshilli Ekonomik dhe Tregtar Zyra e Ambasadës (Seksioni Ekonomik dhe Tregtar i Konsullatës së Përgjithshme) të RP të Kinës në rajonin tuaj
  4. Duke kontaktuar Organizatat bashkëpunuese jashtë vendit të Qendrës së Tregtisë së Jashtme të Kinës
  5. Duke kontaktuar Zyrën e Përfaqësuesit të Kantonit Fair Hong Kong - (852) 28771318
  6. Duke kontaktuar korporatat kineze të tregtisë së jashtme (ndërmarrjet) me të cilët ju jeni të lidhur me biznesin 

(për ftesë të autorizuar nga qeveria, ju lutemi provoni opsionin 2.3.4.5,6, ose aplikoni për një vizë nga një agjenci)

FAQ: 

Duhet të bëj një ftesë ose të regjistrohem online për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit?