Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

 • Do të jetë seanca e pranverës dhe sesioni i vjeshtës i Canton Fair 2020, 2021, 2022 ... çdo vit.
 • Ekzistojnë faza 3 në secilën prej këtyre seancave që tregojnë produkte të ndryshme.
 • Faza 1 tregon produkte elektrike dhe elektronike, materiale ndërtimi, produkte industriale ...
 • Faza 2 tregon produkte si sende shtëpiake, qeramikë, mallra të konsumit, dekorime në shtëpi, dhurata, lodra, kozmetikë dhe mobilje ...
 • Faza 3 tregon veshje, këpucë, çanta dhe ushqim, ilaç ...

Kantoni Fair datat dhe kohët

seancë

Fazë

Koha e datës

Sesioni i Pranverës

Faza 1

15th-19th April, 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th April, 9:30-18:00

Faza 3

1st -5th maj, 9: 30-18: 00

Sesioni i Vjeshtës

Faza 1

15th-19th Oct., 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th Oct., 9:30-18:00

Faza 3

31st tetor -4th nëntor, 9: 30-18: 00

(çdo vit, e shtuna dhe e diela mbahen si zakonisht)

Datat për Panairin e Kantonit 2020

Datat e 127th Canton Fair Spring 2020

Para-regjistrimiMerr biletat falasose regjistrohuni në hotele Tani!

128th Kantoni Fair Vjeshta 2020 Datat

Datat për Panairin e Kantonit 2021

Datat e 129th Canton Fair Spring 2021

 • Faza 1: 15th-19th Prill 2021 9: 30-18: 00
 • Faza 2: 23rd-27th Prill 2021 9: 30-18: 00
 • Faza 3: 1st Maj-5th maj. 2021 9: 30-18: 00

130th Kantoni Fair Vjeshta 2021 Datat

 • Faza 1: 15th-19th tetor 2021 9: 30-18: 00
 • Faza 2: 23rd-27th tetor 2021 9: 30-18: 00
 • Faza 3: 31st Tetor-4th Nëntor 2021 9: 30-18: 00

Datat për Panairin e Kantonit 2022

Datat e pranverës 131 të Panairit të Kantonit 202

 • Faza 1: 15th-19th Prill 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 2: 23rd-27th Prill 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 3: 1st Maj-5th maj. 2022 9: 30-18: 00

Datat e Panairit të Kantonit të 132-të Vjeshtës 2022

 • Faza 1: 15th-19th tetor 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 2: 23rd-27th tetor 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 3: 31st Tetor-4th Nëntor 2022 9: 30-18: 00

...