enarzh-CNfrdehiiditjakomsptruesthtrurvi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi i 130-të i Importit dhe Eksportit të Kinës (Panairi i Kantonit 2021 Vjeshtë) do të mbahen të dy në internet dhe fizikisht. Panairi në internet i kantonit  Kontrolloni Ekspozuesit & Ekspozitat në internet këtu

Below are the physical fair phases. 


Panairi i Kantonit ka një sesion Pranvera dhe Vjeshtë - dy sesione çdo vit. Ndërsa secila seancë ka 3 faza që tregojnë produkte të ndryshme.  

  • Faza 1 tregon produkte elektrike dhe elektronike, materiale ndërtimi, produkte industriale, etj.
  • Faza 2 tregon produktet si sende shtëpiake, qeramika, mallra të konsumit, dekorime shtëpish, dhurata, lodra, kozmetikë dhe mobilje, etj.
  • Faza 3 tregon veshje, këpucë, çanta, dhe ushqim, ilaç, etj.

Kantoni Fair datat dhe kohët

Session

Phase

Date

Spring Session

Phase 1

Apr. 15-19

Phase 2

Apr. 23-27

Phase 3

May 01-05

Autumn Session

Phase 1

Oct. 15-19

Phase 2

Oct. 23-27

Phase 3

Oct. 31 - Nov. 04

(Çdo vit, e shtuna dhe e diela mbahen si zakonisht)