Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Për të marrë informacion mbi të dhënat tuaja personale, qëllimet dhe palët me të cilat ndahen të dhënat, përdoren vetëm për promovimin e ekspozitës nga ne (cantonfair.net). Për të fshirë të dhënat tuaja, ju lutemi kontaktoni me pronarin.

Të dhënat personale që marrim nga regjistri ose hyrja e juaj nga Google, llogaria e Facebook janë më poshtë:

 • emër
 • USERNAME
 • Email adresa
 • Avatar social networking
 • Aktivitetet e sjelljes në faqen tonë të internetit cantonfair.net
 • Adresa 1 (opsionale)
 • Adresa 2 (opsionale)
 • Qyteti (opsional)
 • Rajoni (opsional)
 • Vendi (opsional)
 • Posta / Kodi Postar (opsional)
 • Telefoni (opsional)

Informacioni i kontaktit

  • Pronari dhe Kontrolluesi i të Dhënave

   Shërbimi i Biznesit të CantonShare (Ekipi i CBS)
   Emaili i kontaktit të pronarit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.