enarzh-CNfrdehiiditjakomsptruesthtrurvi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Për të marrë informacion në lidhje me të dhënat tuaja personale, qëllimet dhe palët me të cilat ndahen të dhënat përdoren vetëm për promovimin e ekspozitës nga ne (cantonfair.net). Për të fshirë të dhënat tuaja, ju lutemi kontaktoni Zotëruesin.

Të dhënat personale që marrim nga regjistri ose hyrja juaj nga Google, llogaria në Facebook është më poshtë:

 • Emër
 • USERNAME
 • Email adresa
 • Avatar social networking
 • Aktivitete të sjelljes në faqen tonë të internetit cantonfair.net

Informacioni i kontaktit

  • Pronari dhe Kontrolluesi i të Dhënave

   Shërbimi i Biznesit të CantonShare (Ekipi i CBS) 
   Emaili i kontaktit të pronarit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.