Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Këtu janë zyrat e regjistrimit të vendosura në hotele të emëruar për të marrë kartën e blerësit të Kantonit Fair (distinktiv). Rezervoni një hotel afër këtyre hoteleve ose afër Panairit të Kantonit gjithashtu e lehtë për të marrë distinktivin e blerësit në këto hotele të emëruar.

5 yll Hotele

1. Kopshti Hotel Guangzhou 2. Dong Fang Hotel 3. Hotel Baiyun 4. Jianguo Hotel Guangzhou 5. Hotel Chateau Star River 6. Grand Hotel Ndërkombëtare 7. Crowne Plaza Foshan 8. Hotel Royal Mesdheut 9. Westin Guangzhou 10. Shangri-La Hotel Guangzhou 11. Hotel Phoenix City Guangzhou 12. Hotel Regal Palace (Dongguan) 13. Pazhou Westin 14. Soluxe Hotel Guangzhou 15. Crowne Plaza Qyteti Guangzhou City 16. Guangzhou Marriott Hotel Tianhe 17. Azi Hotel Ndërkombëtare 18. Katër pikë nga Sheraton Dongpu-Guangzhou 19. Hotel Pullman Baiyun Airport 20. Sofitel Foshan Hotel

4 yll Hotele

21. Hotel Kantoni i Landmark 22. Hotel Star 23. Rosedale Hotel Guangzhou 24. Panyu Hotel 25. Kryebashkiakët e Kinës Plaza 26. Hotel Guangdong Victory 27. Hotel Guangzhou Oqeani 28. Ramada Plaza Guangzhou 29. Ramada Pearl Hotel Guangzhou

Njoftim:

Koha e regjistrimit të këtyre hoteleve:
Faza I
Apr. /Oct.14-15, 8:30-20:00
Prill / tetor. 16-17, 8: 30-18: 00
Faza II
Apr. /Oct.22-23, 8:30-18:00
Apr. /Oct.24, 8:30-18:00
Faza III
Në pranverë: Prill 30-Maj 1, 8: 30-18: 00; Mund 2, 8: 30-14: 00
Në vjeshtë: tetor 30-31, 8: 30-18: 00; Nov.1, 8: 30-14: 00

Ne sugjerojmë 10 hotelet më të mira të regjistrimit që besojmë më mirë:

1. Kopshti Hotel Guangzhou është hoteli i preferuar i visite Guangzhou të huaj.

2. Shangri-La Hotel Guangzhou është hoteli i preferuar për vizitorët e Panairit të Kantonit.

3. Pazhou Westin është brenda Panairit të Kantonit dhe drejtohet nga Panairi i Kantonit.

4. Pullman Baiyun Airport merr simbolin e Panairit të Kantonit kur të mbërrini në Aeroport.

5. Soluxe Hotel Guangzhou është hoteli më i ri 5 në afërsi të Panairit të Kantonit.

6. Katër pikë nga Sheraton Dongpu është hoteli me çmim më të ulët 5 pranë Panairit të Kantonit.

7. Westin Guangzhou është më e mira për vizitorët e Hong Kongut - Guangzhou Train.

8. Hotel Royal Mesdheut është një çmim i mirë dhe mënyrë e lehtë për të Kantonit Fair.

9. Hotel Kantoni i Landmark, të gjitha tregjet me shumicë përreth nesh.

10. Hotel Guangdong Victory Turist në qytetin e vjetër të Kantonit.

... dhe të gjitha hotelet rreth Kantonit Panair.

Sugjerime nga qëllimi:

Ecja Largësia në Panairin e Kantonit: Langham Vendi, Westin Pazhou

Luksi më i mirë jo shumë larg Panairit të Kantonit: Qendra e Ekspozitave Intercontinental, Hotel Soluxe

Qyteti / Qendra Tregtare e Guangzhou: Marriott Tianhe, Sheraton Guangzhou, Katër stinët Guangzhou

Turistike në qytetin e vjetër të Guangzhou: Hotel Guangdong Victory, Holiday Inn Guangzhou Shifu

Fakte:

Unë jam duke qëndruar në një hotel që nuk është në listën tuaj 'Regjistrimi i hotelit'. A mund të shkoj në një hotel regjistrimi dhe akoma të regjistrohem në Panairin e Kantonit?

Transporti në Panairin e Kantonit?

A mund të regjistrohem vetëm në hotel kur të arrij?