Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet nga 15-24 tetor. Duke transmetuar drejtpërdrejt, Ekspozuesit + Kërkimi i Ekspozitave, Ngjarjet Virtuale, blerësit dhe ekspozuesit mund të tregtojnë në distancë. Udhëzuesi zyrtar i blerësit faqja mund t'ju ndihmojë të regjistroheni si blerës, të kërkoni për ekspozues / ekspozitë, të shikoni transmetim të drejtpërdrejtë, të dërgoni kërkesa për burime ose të bëni një blerje në sit.


Informacioni i mëposhtëm është për Panairi i rregullt i Kantonit vetëm.

Për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit, do t'ju duhet një Ftesë për të marrë një Viza kineze dhe regjistrim për një simbol blerës.

FAQ:

Si mund të marr simbolin e blerësit?

Duhet të bëj një ftesë ose të regjistrohem online për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit?

(Për shkak të COVID-19, informacioni i mëposhtëm mund të jetë i vjetëruar. Ju lutemi konfirmoni detajet dhe kohën nga organizatori i Kantonit Panair)

Panairi i 129-të i Kantonit është planifikuar të mbahet nga mesi deri në fund të prillit 2021. Formati specifik do të përcaktohet në përputhje me situatën globale të epidemisë dhe kërkesat e brendshme të parandalimit dhe kontrollit të epidemisë.

Panairi i Importit dhe Eksportit të Kinës (shkurt si Panairi i Kantonit) është panairi më i madh tregtar me shkallën më masive, një larmi e plotë ekspozitash, shpërndarja më e gjerë e blerësve jashtë shtetit dhe xhiroja më e lartë e biznesit e mbajtur në Guangzhou të Kinës. Më shumë se 25,000 ekspozues, rreth 200,000 blerës do të marrin pjesë në panair dy herë në vit, dhe secila është e ndarë në tre faza.