Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Тука се регистрирате канцеларии поставени во назначените хотели за да добиете куповна картичка на Кантонскиот саем (значка). Резервирајте хотел во близина на овие хотели или во близина на Кантон саем исто така лесно може да се добие значката на купувачот таму.

Хотели со 5-ѕвезди

1. Garden Hotel Guangzhou 2. Донг Фанг Хотелот 3. Hotel Baiyun 4. Jianguo Hotel Guangzhou 5. Хотел Шато Стар Ривер 6. Гранд Интернационал Хотел 7. Crowne Plaza Foshan 8. Хотелот Кралскиот Медитеран 9. Вестмин Гуангжу 10. Shangri-La Hotel Guangzhou 11. Хотел Феникс Сити Гуангжу 12. Хотел Регал Палас(Dongguan) 13. Вестон Pazhou 14. Солушн Хотелот Гуангжу 15. Кроуна Плаза Гуангжу Сити Центар 16. Гуангжу Мариот Хотел Tianhe 17. Азија Меѓународниот хотел 18. Четири точки од Шератон Донгпу-Гуангжу 19. Pullman Baiyun Airport Hotel 20. Хотел Sofitel Foshan

Хотели со 4-ѕвезди

21. Хотел Ознака кантон 22. Star Hotel 23. Хотел Розедале Гуангжу 24. Panyu Hotel 25. Кина градоначалници Плаза 26. Гуангдонг Победа Хотелот 27. Гуангжу океан хотелот 28. Рамада Плаза Гуангжу 29. Хотел Рамада Перл Гуангжу

Напомена:

Време на регистрација на овие хотели:
Фаза I
Apr. /Oct.14-15, 8:30-20:00
Април / октомври. 16-17, 8: 30-18: 00
Фаза II
Apr. /Oct.22-23, 8:30-18:00
Apr. /Oct.24, 8:30-18:00
Фаза III
Во пролет: април 30-мај 1, 8: 30-18: 00; Мај 2, 8: 30-14: 00
Во есен: октомври 30-31, 8: 30-18: 00; Nov.1, 8: 30-14: 00

Ние ги предлагаме првите 10 хотели за регистрација за кои веруваме подобро:

1. Garden Hotel Guangzhou е омилен хотел на странецот визит Гуангжу.

2. Shangri-La Hotel Guangzhou е омилен хотел за посетителите на Кантонскиот саем.

3. Вестон Pazhou е во Кантонскиот саем и е воден од Кантонскиот саем.

4. Pullman Baiyun аеродром ја добива ознаката Кантонски саем кога ќе пристигнете на аеродромот.

5. Солушн Хотелот Гуангжу е најновиот хотелот 5 во близина на Кантонскиот саем.

6. Четири поени од Шератон Донпу е хотел со најниска цена 5 во близина на Кантонскиот саем.

7. Вестмин Гуангжу е најдобар за Хонг Конг - Куангџоу Воз посетител.

8. Хотелот Кралскиот Медитеран е добра цена и на високо ниво лесно да се Кантонски саем.

9. Хотел Ознака кантон, сите големопродажниот пазар околу нас.

10. Гуангдонг Победа Хотелот Турист кон стариот град Кантон.

... и сите хотели околу Кантонскиот саем.

Предлози од целта:

Прошетка до саемот на кантонот: Langham Место, Westin Pazhou

Најдобар луксуз недалеку од Кантонскиот саем: Интерконтинентален изложбен центар, Солукс хотел

Град / Трговски центар на Гуангжу: Мариот Tianhe, Шератон Гуангжу, Четири годишни времиња Гуангжу

Туристички во Стариот град Гуангжу: Гуангдонг Победа Хотелот, Холидеј Ин Гуангжу Шифу

Најчесто поставувани прашања:

Превоз на Кантонскиот саем?

Може ли само да се регистрирам во хотелот кога ќе пристигнам?