enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

Со цел да добиете информации за вашите лични податоци, целите и страните со кои се споделуваат Податоците, се користат за промоција на изложбата само од нас (cantonfair.net). За да ги избришете вашите податоци, контактирајте го Сопственикот.

Личните податоци што ги добиваме од вашиот регистар или најавите од Google, Facebook сметка се подолу:

 • име
 • UserName
 • E-mail адреса
 • Аватар за социјално вмрежување
 • Однесување активности на нашата веб страница cantonfair.net
 • Адреса 1 (опционално)
 • Адреса 2 (опционално)
 • Град (опционално)
 • Регион (опционално)
 • Земја (опционално)
 • Поштенски / поштенски код (по желба)
 • Телефон (опционално)

 

Контакт информации

  • Сопственик и податоци контролор

   Канцеларија за деловна услуга (КБС Тим) 
   Контакт со е-пошта на сопственикот: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.