Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Shkencë & Kërkime

Shkencë dhe hulumtim përfshirë pajisjet laboratorike, instrumente analitike laboratorike, instrumente shkencorë, mobilje laboratori, instrumente biokimike, instrumente zbulimi mikrobiologjik, agjentë kimikë, instrument matës, nanoteknologji, instrument për testimin e performancës fizike, sekuestrues ADN-je, instrument me citometri të rrjedhës, teknologji imazherie, instrumente rrezatimi , Instrumenti Matës Elektronik, Pajisjet Bioteknologjike, Institutet Kërkimore, Instrumenti i Shkencave të Jetës, Instrumenti i Testimit të Barnave, Terapitë e reja Biologjike, qeliza burimore, Imunoterapia e tumorit, Media Kulturore, Reagentët Biologjikë, Konsumatorët Laboratorë, Biologjia Molekulare, Biologjia e Qelizave, Hulumtimi i Barnave, Hulumtimet Klinike , Instrumentimi Hapësinor, Materialet e Hapësirës Ajrore, Pjesët e Hapësirës Ajrore, etj. ......

12 135 events103a644d6b9fb53503e644ce2f52302b