enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

TransmetimiAsia 2021

From June 09, 2021 09:30 until June 11, 2021 18:00
Kategorite IT & Teknologjia

BroadcastAsia  

BroadcastAsia është një veprimtari ndërkombëtare e domosdoshme e Azisë për industrinë pro-audio, film, media dixhitale dhe industri të transmetimit

BroadcastAsia është ngjarja ndërkombëtare e Azisë që duhet të marrë pjesë në industritë pro-audio, filmit, mediave dixhitale dhe transmetimit. BroadcastAsia ju sjell teknologji inovative që ndryshojnë lojëra dhe që po prishin industritë digjitale të multimedias dhe transmetimit. Kapni të ardhmen me ne dhe shihni dëshminë e evolucionit të teknologjive që nxisin këtë ekosistemBashkohuni me ekspozuesit dhe blerësit ndërkombëtarë që vijnë prej kohësh ndërsa të gjithë mblidhen në ngjarjen më interesante të teknologjisë argëtuese të Azisë, duke shfaqur teknologjitë më të reja në TV dhe Film.

BroadcastAsia mbahet së bashku me CommunicAsia dhe NXTAsia të re nën ombrellën e markës ConnecTechAsia. ConnecTechAsia është platforma e vetme B2B në Azi që mbulon të gjithë spektrin e TIK dhe Transmetimeve.  

Për të krijuar një përvojë më të mirë, BroadcastAsia do të ketë një plan urbanistik më të synuar

Për të krijuar një përvojë më të mirë, BroadcastAsia do të ketë një plan urbanistik më të synuar. Bëhuni pjesë e zonës që përfaqëson më së miri kompaninë tuaj dhe shfaqni risitë më të fundit të kompanisë suaj në zonat e mëposhtme:

  • Menaxhimi dhe sistemet e përmbajtjes
  • Shpërndarja dhe dorëzimi i përmbajtjes
  • OTT
  • Ndriçimi profesionale
  • Display Digital
  • Blerja / Kinematografia, Filmi dhe Prodhimi / Prodhimi Pas

Klikime: 2397

vend

500 Figurë u larguan