Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina (Shenzhen) Ekspozita Ndërkombëtare e Licencimit të IP


From August 19, 2021 09:30 until August 21, 2021 18:00
0755-83360303

Kina (Shenzhen) Ekspozita Ndërkombëtare e Licencimit të IP

Shenzhen Ndërkombëtare IP licencimit Expo Industriale

Shenzhen International IP licencimit Industriale Expo (në tekstin e mëtejmë CIPE) u themelua në 2013, ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur konceptit "krijues, të krijojë vlerë IP", është e angazhuar për mbajtësit e të drejtave IP, derivate, prodhuesit, shpërndarësit, ndërtimin e një lidhje platforma e bashkëpunimit, tani është bërë një ndikim profesional dhe i fortë, ka arritur një bashkëpunim të qartë dhe realizues të fituesit në ekspozitën vendase IP të klasit të parë.

"Shenzhen International IP licencimit Expo Industriale" do të mbahet në konventë Shenzhen dhe qendra ekspozitë. Kjo ekspozitë do të përmirësohet tërësisht, i përbërë nga katër ekspozita profesionale, domethënë, Shenzhen autorizuar ekspozitë, Shenzhen krijuesit ekspozitë, film Shenzhen, dhe ekspozita televizive dhe Shenzhen Chao luajnë një ekspozitë. Zona e ekspozitës është 30,000 metra katror, ​​e cila është 100% më shumë se ekspozita e mëparshme, dhe ka kabina standarde 1200. Kjo është ekspozita e parë ekologjike industriale e Kinës me "IP" si thelbin. Në atë kohë, 1200 IP ndërkombëtare do të marrë pjesë në ekspozitë, dhe 40,000 përfaqësuesit e ndërmarrjeve, shpërndarësit dhe blerësit nga fushat e pasurive të patundshme të vendit dhe të huaj kulturore kulturore, 3C dixhitale, lodra, veshje, ushqim, shkrimi, libra, investime financiare, dhe fusha të tjera do të vijnë për të vizituar dhe negociuar.

 • Një bazë:
  KINA (SHENZHEN) NDËRKOMBËTARE IP LICENCIMI INDUSTRIAL EXPO (shkurtuar si CIPE) është ekspozita e parë e industrisë së inovacionit të Kinës me IP si thelbin. Që nga themelimi i saj në 2013, CIPE ka synuar të ndërtojë një platformë të ndërlidhjes dhe integrimit ndërkufitar për licensuesit e IP, ndërmarrjet e derivateve të derivateve, blerësit dhe kryeqytetet e industrisë.
 • Dy funksione kryesore:
  Licencimi 1.IP (Licencimi komercial, licencimi i subjekteve, licencimi i promovimit)
  2. Derivatet e Licencuara Tregtimi (përfshirë Lodrat, Ushqimi, Veshje, Dhurata, libra dixhitale 3C, etj)
 • Tre përparësi:
  Avantazhi i politikave: Në vitet e fundit, qeveria kineze ka lëshuar shumë politika për të inkurajuar dhe mbështetur zhvillimin e industrive kombëtare kulturore dhe krijuese në një nivel më të lartë me cilësi më të mirë. Dhe kjo sjell vazhdimisht një fuqi të brendshme në zhvillimin e CIPE.
 • Avantazhi i vendndodhjes:
  E vendosur në zinxhirin e parë ishull të zonës Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay,
  Shenzhen është një qytet ndërkombëtar dhe pionier i inovacionit dhe krijimtarisë me avantazhe si më poshtë: me mendje të hapur, ekonomi të zhvilluar, transport të përshtatshëm dhe të rehatshëm.

Kategoritë e produktit:
IP klasë

Imazhet e filmave karikaturë, markat e filmit dhe televizionit, markat e lojërave, maskota të turizmit kulturor, veprat e artit, muzetë, markat e modës dhe të jetesës, markat sportive, markat sportive, markat e automobilave, personat;

derivateve

lodra, shkrimi, botime, dhurata, veshje në shtëpi, ushqim, mobilje, pajisje për argëtim, elektronikë dixhitale, furnizime për fëmijë dhe fëmijë, bagazhe, VR / AR;

Klikime: 8572

vend


Andrew
Hetimi i hyrjes
Të nderuar zotëri / Madam,

Ju lutemi këshilloni nëse i huaji me vizë turistike lejohet të vizitojë Ekspozitën e Industrisë së Liçensimit IP të mbajtur në ShenZhen?

Nëse nuk gaboj, qeveria e Kinës nuk ka njoftuar të huaj lejohet të hyjë në Kinë akoma, për shkak të pandemisë.

Nëse i huaji me vizë turistike lejohet të hyjë në Kinë, ju lutemi këshilloni procedurën dhe formularin që unë duhet të plotësoj. Ndihma juaj vlerësohet shumë. Faleminderit.

Best Regards,
Andrew

0

500 Figurë u larguan