Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Шангај Кина Бебе Фото Експо

Од февруари 18, 2020 09: 00 до февруари 20, 2020 18: 00
(86-21) 6279 2828

http://www.babyphotoexpo.com/list/67.html

Booking.com
http://www.babyphotoexpo.com/list/67.html

Како толпа во периодот на раст по 80, 90 и спроведувањето на националната политика за две деца, идната огромна популација на Кина во Кина ќе донесе фотографија на деца, бремени мајки на пазарот забрзан развој.

Во индустријата за фотографија, обновувањето на ветрот античките начини е истрајно во стил на пукање, ветрот што го враќа античките начини создава романтично и носталгично чувство, може подобро да ја изрази темата на фотографијата, бремената мајка повторно земена заедно може да пренесе различни вкусови. Доцното комбинирање дизајн и враќање на античките начини со уметноста и литературата како главен тон, додадени некои уникатни материјали, можат подобро да го покажат шармот на „ретро бремена“.

Shanghai Photo Baby Expo изложува производи како што се фото албум и фото рамки, облека и материјали, развој и придружување на примероци од фотографија, развој на облека од мајки и примероци од бременоста, вистински реквизити за фотографија, комеморативни материјали и сервисен софтвер за пост-продукција, болнички домови и постнатални закрепнување, мрежен маркетинг и обука и др.

Категории на производи:
  • Бебе фото облека и додатоци
  • Бремена мумија облека и тема слика
  • Бебе тема фото дизајн и производство
  • Семејна тема слика
  • Заднинска фотографија во позадина
  • Фотографски и слики излез опрема
  • Бебе албум и рамка
  • Бебе сувенир и услуги
  • Планирање на настани за прослава
  • Консултантско управување и обука
бебе производЛ
Јас доаѓам во Кина, производот е многу извонреден и многу импресиониран, ќе се разиграме со деловно работење
Најдобрите години во животот се детските денови. Слатките спомени од овој период се славни. Тие ја имаат свежината на сонот. Дете нема одговорност; Тој го чуваат неговите родители. Тој добива сè без да стори ништо. Дете ужива совршена слобода. Тој нема грижи, нема тешкотии и проблеми. Тој може да каже нешто на никого. Ако детето направи нешто лошо, тој

500 Останати симболи