Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

ISPO Pekin

nga Janar 14, 2021 09: 00 deri Janar 16, 2021 18: 00
+ 49 89 949-20144

https://www.ispo.com/en/beijing


Booking.com
https://www.ispo.com/en/beijing

ISPO Pekin

Si treg, Azia-Paqësori është me madhësi pothuajse të paimagjinueshme

Si treg, Azia-Paqësori është me madhësi pothuajse të paimagjinueshme. Me ISPO Pekin, ekspozitën kryesore sportive në Azi, ne kemi krijuar një vend ku të gjithë vijnë së bashku: të gjithë aktorët e tregut, njohuritë e koncentruara, risitë pioniere dhe sigurisht zgjidhjet tona të vlefshme të biznesit.

Panairi i tregtisë tregon risitë kryesore nga fushat e jashtme

Panairi i tregtisë tregon risitë kyçe nga fushat e sporteve të jashtme, të veprimit dhe ski, dhe paraqet trendet më të fundit në modë, pëlhura dhe fibra sportive në një hapësirë ​​ekspozuese të 50,000 metra katrorë në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Kinës

ISPO

Nëse ju jeni një shitës me pakicë, menaxher i markës, shpërndarës, projektues, atlet, përfaqësues të medias ose udhëheqësi kryesor i opinionit (KOL) - nëse jeni duke kërkuar të angazhoheni me tërë industrinë e sporteve aziatike, ka vetëm një vend: ISPO Beijing

Qoftë si një ekspozues apo si vizitor ISPO Pekini është çelësi i tregut të sporteve aziatike.

Qoftë si një ekspozues apo si vizitor ISPO Pekini është çelësi i tregut të sporteve aziatike. Për ekspozuesit, ISPO Beijing është një platformë ku takohen lojtarët kinezë dhe ndërkombëtarë të industrisë sportive. Ky është shansi juaj për të hyrë në kontakt me partnerët dhe klientët e ardhshëm, për të parë strategjitë e konkurrentëve dhe për të forcuar partneritetet ekzistuese. Lidhu me udhëheqësin kryesor të opinionit kinez (KOL) dhe fitoni besimin e tyre për t'u ekspozuar në tregun më të madh të sporteve në botë.

Përveç kësaj, ISPO Pekini ofron një sërë ngjarjesh dhe punëtori

Përveç kësaj, ISPO Pekini ofron një sërë ngjarjesh dhe punëtori. Si një vizitor, ju do të merrni njohuri në trendet më të rëndësishme, inovacione dhe teknologji për tregun sportiv. Me Lojrat Olimpike të Dimrit 2022 përpara - Pekini është një nga vendet më emocionuese për të gjithë industrinë.

Mohamed Ahmed Fawzy
zotërinj
Unë jam Mohamed Ahmed Fawzy
Pronar dhe drejtor i Kompanisë Reklamuese Matrix
Më duhet një ftesë për të marrë pjesë në ekspozitën D.PES në Guangzhou

1
Mohamed ahmed fawzy
Mohamed Ahmed Fawzy tha:
zotërinj
Unë jam Mohamed Ahmed Fawzy
Pronar dhe drejtor i Kompanisë Reklamuese Matrix
Më duhet një ftesë për të marrë pjesë në ekspozitën D.PES në Guangzhou

0

500 Figurë u larguan