Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Siguria dhe Mbrojtja

Siguria dhe mbrojtja përfshirë pajisjet e informatizimit të armëve, pajisjet kompjuterike ushtarake, sistemi i radarit, pajisjet e përgjimit UAV, sistemi i komandës ushtarake, programi kompjuterik ushtarak, pajisjet e navigimit satelitor, platformat e shkallëve ajrore, pajisjet e reagimit ndaj urgjencës, zbulimi eksploziv, detektorët e tymit, pajisjet e shpëtimit emergjent, uji Pajisjet e shpëtimit, parandalimi dhe kontrolli i fatkeqësive natyrore, pajisjet e shpëtimit nga aviacioni, pajisjet e shpëtimit nga zjarri, robot e shpëtimit, pajisjet e shtypjes së kartëmonedhave, pajisjet e shtypjes së letrave me vlerë, teknologjia e integrimit të sistemit të kartave të zgjuar, pajisjet e leximit të kartave të identitetit, pajisjet e kontrollimit të pasaportës E, teknologjia e njohjes, pajisja antiknock , Switelsat e provës së eksplozionit, pajisjet e provës për eksploziv, stafetë të qëndrueshme ndaj eksplozionit, mjetet e rezistencës së eksplozionit, butonat e eksplozionit, kamionët pirunë të pastërtë, makinat elektrike rezistente ndaj eksplozionit, ashensorët e qëndrueshëm ndaj eksplozionit, etj ..... .

16 135 events7ca06932ada96c38cb78bf8aacadfcc9