Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita e Kinës Ndërkombëtare të Lavanderi


From September 27, 2021 09:30 until September 29, 2021 18:00
86-020-83276369 ext.855

Ekspozita e Kinës Ndërkombëtare të Lavanderi

 
TXCA & CLA do të shërbejë si një vend për të mbledhur lojtarë të industrisë në të gjithë Azinë për të kapur këto mundësi

Shkrirja e Texcare Asia dhe China Laundry Expo në një shfaqje të vetme ka lindur fillimin e panairit tregtar ndërkombëtar për Lavanderi Tekstili, Kujdes lëkure, Teknologji pastrimi dhe pajisje (shkurt TXCA & CLE), një ngjarje vjetore e industrisë që mbulon kujdesin ndaj tekstilit dhe zinxhir lavanderie në Azi, veçanërisht në Kinë. Duke integruar burimet e gjera të të dy shfaqjeve, panairi i ri do të sigurojë një platformë më të gjerë dhe më të plotë për industrinë për tu bashkuar. Do të sigurojë mbulim në të gjithë zinxhirin e furnizimit, duke përfshirë larjen, pastrimin kimik, ngjyrosjen, detergjentin dhe dezinfektimin e kimikateve, kujdesin për lëkurën, marrjen me qira të tekstilit, zgjidhje dixhitale dhe shumë më tepër.

Platforma e bashkuar premton të ofrojë një përvojë gjithëpërfshirëse të vlerës së shtuar për klientët dhe vizitorët e saj. Me mbi 20 vjet përvojë dhe një rrjet global. TXCA & CLA do të shërbejë si një vend për të mbledhur lojtarë të industrisë në të gjithë Azinë për të kapur këto mundësi. Mund të rrisë blerësit potencialë, të zhvillojë porosi dhe pjesë të tregut, të sigurojë vetëdijen për strategjinë e markës dhe të shfaq koncepte inovative të zhvillimit për ata të specializuar në:

 
Kategoritë e produktit:
 • Makineritë, sistemet dhe aksesorët
 • Kimikatet dhe materialet e konsumit 
 • Mbrojtja e energjisë dhe mbrojtja e mjedisit 
 • Zgjidhje digjitale dhe inteligjente
 • Produkte për kujdesin e lëkurës
 • Makineritë, mjetet dhe kimikatet e pastrimit 
 • Shërbimet me qira
 • Shërbime të tjera të lidhura

 

Kush do të marrë pjesë në TXCA & CLE?
 • Kompanitë e rrobave dhe fabrikat e rrobave
 • Dyqane rrobash
 • Dyqanet e kujdesit për lëkurë dhe këpucë
 • hotele dhe institucione hotelieri
 • spitalet dhe shtëpitë e pleqve
 • departamentet hekurudhore dhe ato ajrore
 • Përfaqësuesit e Qeverisë
 • Menaxhimi i pronave, mbajtja e shtëpive dhe ndërmarrjet e pastrimit
 • Institucione të tjera me kërkesa për lavanderi ose shërbime pastrimi
 • Prodhuesit dhe shpërndarësit e makinerive dhe pajisjeve
 • Media e tregtisë ndërkombëtare

Klikime: 12699

vend


AKSHAY
Larës Larës për lavanderi
Kërkoni llojin e vogël të aparatit larës për larjen e rrobave (7 kg - 10 kg)
0
Anh Tuan Ngo
vendos lavanderi
Të nderuar Zotëri,

Ne jemi ndërmarrja Vita në Zelandën e Re. Ne jemi në kërkim të një lavatriçe tregtare dhe makine të thatë për të vendosur një lavanderi.
Mund të na dërgoni katalogun tuaj dhe më shumë informacione në lidhje me Ekspozitën Ndërkombëtare të Industrisë së Lavanderisë në Kinë?

Falënderoj aq shumë,
Kind regards,
Anh Tuan Ngo


0

500 Figurë u larguan