Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Shërbimi i Biznesit të CantonShare gjithashtu thërret Ekipi i CBS. Gjetëm në 2005.

Ne ofrojmë informacione për panairet tregtare të Kinës, datat ...

njoftim: Ne nuk jemi faqja zyrtare e Kantonit Panair, as ndonjë panair tregtar. Uebfaqja Zyrtare e Kantonit Panair është http://www.cantonfair.org.cn

njoftim

Reklamimi i biznesit tuaj

I gjithë trafiku në këtë faqe vjen nga blerësi dhe ekspozuesi i vërtetë. Ka shërbyer miliona vizitorë të kantonit të ndershëm në vitet e kaluara 14.

Promovimi i reklamave mund të shërbehet me Google Ads, e cila paguhet nga Google për dërgim të saktë. Vendosjet e Google AdsManaged - Një metodë të dhënash që mund të përdorësh për të zgjedhur në mënyrë specifike faqet e internetit ku dëshiron të shfaqësh reklamat. Shërbimi ynë i klientit mund t'ju ndihmojë të vendosni reklamat tuaja në minuta dhe të shërbeni vetëm në faqen tonë të internetit pa humbur para në faqet e internetit të padobishme. Gjithashtu mund të rregulloje vendndodhjen e reklamës. ekspozita me tipare do të merrni më shumë përshtypje dhe kërkime. Na kontaktoni shpejt për të ndihmuar ngjarjen tuaj në një kohë më të mirë!