Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Морам ли да добијам покана или да се регистрирам онлајн за да присуствувам на саемот на Кантона? Специјални

Не мора.

Поканата се користи за примена на виза во Кина. Пред-регистрирајте онлајн може да заштеди време (повеќе од 20 минути) и за 150RMB кога ќе стигнете до саемот.

Секој со странски пасош може да добие беџ Кантонски саем за регистрација или регистарски канцеларии формирани во соработка хотели.

Погледнете ги следните прашања

Како да го добиете знакот на купувачот?
Како да не се регистрирам пред онлајн, регистрирајте се директно во канцеларијата за регистрација?

во четвртокот септември 14
Беше овој ред?