Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Guangzhou - Kompleksi i Panairit të Kantonit

Adresa: Jo. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, Kinë
Faqja e internetit: (http://www.ciefc.com)

Kompleksi i Importit dhe Eksportit në Kinë (Kompleksi i Panairit të Kantonit), i njohur gjithashtu si Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Guangzhou Ndërkombëtare ose Qendra Ekspozita Ndërkombëtare Pazhou. Qendra më e madhe e ekspozitës e modernizuar në Azi është e vendosur në ishullin Pazhou, Guangzhou të Kinës. Kompleksi i Panairit të Importit dhe Eksportit në Kinë (Kompleksi i Panairit të Kantonit), qendra më e madhe e modernizuar e ekspozitës në Azi, ndodhet në ishullin Pazhou, Guangzhou të Kinës. Isshtë një integrim perfekt i shqetësimeve njerëzore dhe ekologjike dhe teknologjisë së lartë, duke e ndezur botën si një yll i ndritshëm. Kompleksi përfshin një sipërfaqe ndërtimi totale prej 1,100,000 M2 me një sipërfaqe ekspozite shtëpie prej 338,000 M2 dhe një sipërfaqe ekspozite në natyrë prej 43,600 M2. Zona A ka një sipërfaqe ekspozite shtëpie prej 130,000 M2 dhe një sipërfaqe ekspozite në natyrë prej 30,000 M2, Zona B ka një sipërfaqe ekspozite shtëpie prej 128,000 M2 dhe një sipërfaqe ekspozite në natyrë prej 13,600 M2, dhe Zona C ka një sipërfaqe ekspozite shtëpie prej 80,000 M2.