enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Ekskluzivitetit China Guangzhou dhe China Finance Expo 2021

From March 04, 2021 09:30 until March 06, 2021 18:00

Kina Ekspozita Ndërkombëtare Franchise e Kinës dhe Ekspozita e Kinës FinancaveKina Ekspozita Ndërkombëtare Franchise e Kinës dhe Ekspozita e Kinës Financaveâ € <

Ekspozita Ndërkombëtare e Ekskluzivitetit Kinë (Guangzhou) (GFE) është planifikuar në Panairin e Kinës për Import dhe Eksport

Ekspozita Ndërkombëtare e Ekskluzive të Kinës (Guangzhou) (GFE) është planifikuar në Kompleksin e Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës. Historikisht, GFE është ekspozita me ekskluzivitet më të gjatë në Kinë dhe madje në botë. GFE është mbajtur dy herë në vit për 21 vitet e fundit dhe ka fituar mbështetjen e departamentit qeveritar, qytetarëve dhe mediave. GFE u vlerësua si Ekspozita e Shkëlqyeshme në Kinë nga Qeveria Kineze. Me kalimin e viteve, GFE është bërë platforma ndërkombëtare për të treguar zhvillimin e industrisë botërore të franshizës dhe një platformë për zgjerimin e kompanive ekskluzivitet. Bazuar në vitet e kaluara të suksesshme, ne presim të shohim sukses të përsëritur. 

Pse GFE
 • Avantazhi i vendndodhjes: Kompleksi i Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës (Shkurtimisht Kompleksi i Panairit të Kantonit), qendra më e madhe e ekspozitës së modernizuar në Azi, është e vendosur në ishullin Pazhou, Guangzhou, Kinë. Isshtë një integrim perfekt i shqetësimeve njerëzore dhe ekologjike dhe teknologjisë së lartë dhe inteligjentizimit, duke shkëlqyer botën si një yll i ndritshëm. Me fuqi të qëndrueshme ekonomike, funksione gjithëpërfshirëse urbane, rrjete trafiku të përshtatshëm, treg të madh të konsumit, shkallë të lartë të hapjes, zhvillim të shpejtë të sistemit të shërbimit të ekspozitës dhe sistem të socializuar të garantimit të ekspozitës, Guangzhou është pa dyshim vendi më ideal për mbajtjen e ekspozitave ndërkombëtare.
   
 • Avantazhi i Tregut: Kina është vendi më i madh në Azi. Tregu i konsumit i Kinës, me një popullsi prej më shumë se 1.3 miliardë, konsiderohet si forca lëvizëse për zhvillimin e ardhshëm nga shumë kompani ndërkombëtare. Ekonomia e Kinës po rritet me shpejtësi dhe PBB-ja e vendit rritet vazhdimisht me një normë mesatare prej gati 10% në vitet e kaluara. Kina vlerësohet si treg me potencial më të madh në botë. 
   
 • Përparësia e Përvojës: GFE ishte mbajtur me sukses për 37 edicione. Do të jetë edicioni në shkurt. Kështu që organizatori ka përvojë të pasur në mbajtjen e ekspozitave. 
   
 • Përparësia e shkallës: GFE njihet si ekspozita më e madhe e franshizës në jug të Kinës.
   
 •  Përparësia Ndërkombëtare: GFE po bëhet gjithnjë e më ndërkombëtare. 9% e vizitorëve nga 38 vende në Ekspozitën e fundit. 15% të ekspozuesve nga jashtë (nga 16 vende) në Ekspozitën e fundit. 
   
 • Avantazhi i Promovimit: 
   Media profesionale 
  Më shumë se revistat profesionale 20 dhe faqja e internetit e 30 si "Biznesi" "Marketing i Kinës" "Resource" "Rishikimi i Menaxhimit të Marketingut", 163.com, 1688.com, www.jmw.com.cn etj.  
  Plane Advertisement 
  Për gazetat kryesore të 10 si "Global Times", "News referencë", "Guangzhou Evening News", "Yangtse Evening Post", "Shanghai Evening News", dhe më shumë se 20 gazeta lokale në Guangdong, Zhejiang, Hunan, Hubei, Pekin, Shanghai, provincat Shandong etj.  
  TV / transmetim
  CCTV, Dragon TV, GuangzhouTV, TV Guangdong, Kina e Jugut, TV Shanghai 
  DM 
  Reklamimi i marketingut të drejtpërdrejtë është përdorur në më shumë se 500 pika ekskluziviteti në qytete të ndryshme të Kinës. Ne gjithashtu kemi një bashkëpunim të mirë me Guangzhou Dega e Bankës Industriale dhe Tregtare të Kinës për të postuar broshurat e ekspozitës së bashku me deklaratat e llogarisë bankare. 
  Kanali i Fundit 
  Ne gjithashtu po bëjmë përpjekje për të gjetur kanale të reja të larta, të tilla si kurse golfi, hipodromë në Guangzhou dhe Shenzhen për të tërhequr vëmendjen e atyre investitorëve.  
   
 • Qulity Advantage: Shumica e ekspozuesve nga ekspozimi i mëparshëm kthehen në ekspozitë, duke reflektuar besimin e tyre në cilësinë e shfaqjes dhe vizitorëve / investitorëve.

 

Profili i vizitorit: 
 • Franchisees potencial / Master Franchisees / Licencuar / Agjentët e licencimit  
 • Sipërmarrësit që kërkojnë franshizë dhe mundësi të reja biznesi  
 • Individët që ndjekin partneritete strategjike  
 • Prodhuesit, shpërndarësit dhe shitësit me shumicë, duke kërkuar licenca për të rritur prodhimet e tyre 
 • Investitorët, sipërmarrësit kapitalistë dhe zhvilluesit e biznesit  
 • Pronarët e bizneseve që kërkojnë informacion për franchising dhe licencim  
 • Operatorët e dyqaneve të zinxhirit kërkojnë shpërndarje alternative dhe metoda të riorganizimit  
 • Kushdo nga industritë e franchising & licencimit  
 • Çdokush tjetër që dëshiron të zbulojë se çfarë është franchising dhe licencimi 
Profili i Ekspozuesit: 
 • Kategoritë e produkteve dhe shërbimeve të ekskluzivitetit 
 • Shërbimet e Kontabilitetit / Taksave  
 • Arsimi i të rriturve  
 • Veshje / Këpucë dhe çanta  
 • Shoqatat  
 • Bakery / Confectioneries / Snacks / Specialiteti Ushqimi  
 • Bukuri / Spa  
 • Pije / Akullore / Kos  
 • Trainimi dhe Trajnimi i Biznesit 
 • Kujdesi për fëmijët / Zhvillimi i fëmijëve  
 • Kompjuter / Produkte Elektronike  
 • Shërbimet e konsulencës  
 • Dyqane të përshtatshme  
 • Argëtim dhe Lojëra  
 • Ushqimi i shpejte / Restorante  
 • Furnizues ekskluzivitet / Pajisje dhe teknologji me pakicë  
 • Dhurata / Stationery  
 • Shëndeti dhe Fitness  
 • Faqja Mobilje / Mobilje  
 • Homewares / Produkte Magazinimi  
 • Internet / Shërbime Online  
 • Aksesorë xhevahire / modë  
 • Laundry Services  
 • Sherbime ligjore  
 • Printime Sherbime / Printer Consumables  
 • Toka Bankare / Real Estate / Shopping Qendrat  
 • Shërbimet e kujdesit të lartë  
 • Regjistro Produktet dhe Shërbimet  
 • etj  
 • Kategoritë e Pronës dhe Shërbimeve të Licencës
 • Shërbimet e marketingut të biznesit  
 • Karakter  
 • Shërbimet e konsulencës  
 • Arsim  
 • Moda / Dizajn / Shitje me pakicë  
 • Sherbime ligjore  
 • Shtypi  
 • Markë tregtare & Markë  
 • etj 

 

Klikime: 23475

vend

STUDIMI I KREDIS GOLDSTEIN
KREDI
을 빌리 려면 항상 비관론자 에게 돈 을 빌려야. 비즈니스 에 자본 이 필요 하십니까? 사업? 있는 사업 아이디어 나 자금 이 필요한 기존 사업 이 있습니까? 개인적인 용도 로 돈 을 빌리 시겠습니까? 은 최저 3%.
자동차 융자, 교육 융자, 부채 통합 융자, 주택 융자, 트럭 융자, 모기지 융자, 국제 융자, 가구 융자 가 필요 합니까? IR 대출 유형 이 무엇 IR FIRMA E KREDIS GOLDSTEIN 에서 최저 이자율 3% 로 제공 됩니다.

; goldsteinloanfi [email mbrojtur]
; +13603409777

0
Asore Cyber ​​Corp
ora e krimit kibernetik
A KENI K INRKUAR P FORR ONLINE T G HACKER-VENRTET ?. A I KENI HUMBUR PARAT TUAJ N TO SKAM BINAR TIN OPTIONIT OSE NDONJY KANE FLET ONLINE ?. MIR, JU GJENI SHPEMRBLIMIN N AS ASORE Corp.
[email mbrojtur] mail.com

Asore Corp është një grup i Hacker shumëkombësh, një filial i Evil Corp, Rusi. Ne kemi interesa të ndërsjellë të detyruar të luftojmë mashtruesit në internet dhe mashtruesit në përgjithësi. Duke bërë këtë, ne sigurohemi që me të gjitha mjetet e nevojshme që klientët tanë të marrin shërbimet më të mira në një PAGESA PAS P ISRFUNDIMIT TB PUNBS

0
Redaktimi i fundit në 30.11.2020 12: 48 nga Vizitor
ให้ การ
ฉัน เท เร ซ่า โ ลิ เวอร์ แต่ ฉัน อยู่ ใน สหรัฐอเมริกา ม่ กี่ เดือน ที่ า น มา ฉัน ปัญหา า ง การเงิน และ ่ อง ความ สิ้น ห วัง ของ ฉัน ถูก ผู ผู กู้ ห ลาย ราย และ อา ช ี พ ฉัน ใน ฐานะ ท ฉัน เป็น แม่ เลี ยง เดี่ยว มี ลูก 2 คน โลก ทั้ง ด ู ว่า มัน แข วน อยู่ กับ เพื่อน เพื่อน P บน โ ซ เชีย มีเดีย ที่ อาศัย อยู่ P (POLAND) ที่ เรียก ฉัน ถึง Mrs Mrs Mrs (Znj. Antonia Rowan) จาก (KREDI-SUISSE) Shërbimet e Huasë เธอ เป็น ผู้ ช่วย ใ ห้ รอด พระเจ้า ส่ง มา เพื่อ ช่วย เ ห ลือ ครอบ ค Credit-Suisse-Logo.png
0
Redaktimi i fundit në 26.11.2020 05: 38 nga Vizitor
Oferta e parave të gatshme 100% e sigurt me ne
Të mirëpritur në STANDARD ONLINE FINANCE LTD ne u japim hua të garantuara dhe të pasigurta Garancisë burrave dhe grave të biznesit që janë në standardin e transaksionit të biznesit online [email mbrojtur] .com për më shumë detaje. JU LUTEM SHPRBANI !!! 97.jpg
0
Sawda Capital Finance
A keni nevojë për para ASAP? Huazoni para këtu sot, Ne gjithashtu ofrojmë hua në mbarë botën Telefononi / WhatsApp: +918415036110 ose dërgoni një email në: [email mbrojtur] ASAP
0

500 Figurë u larguan