Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Ekspozita Ndërkombëtare Franchise e Kinës dhe Ekspozita e Kinës Financave

From February 25, 2020 09:00 until February 27, 2020 17:00
020-3826 5758

Kina Ekspozita Ndërkombëtare Franchise e Kinës dhe Ekspozita e Kinës FinancaveKina Ekspozita Ndërkombëtare Franchise e Kinës dhe Ekspozita e Kinës Financaveâ € <

Ekspozita Ndërkombëtare e Franchise (GFE) e Kinës (Guangzhou) është planifikuar në Kompleksin e Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës

Ekspozita Ndërkombëtare e Franchise (GFE) e Kinës (Guangzhou) është planifikuar në Kompleksin e Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës. Historikisht, GFE është ekspozita më e gjatë ekskluzive në Kinë dhe madje edhe në botë. GFE është mbajtur dy herë në vit për vitet e kaluara 21 dhe ka fituar mbështetjen e departamentit të qeverisë, qytetarëve dhe medias. GFE u vlerësua si Ekspozita e shkëlqyer në Kinë nga qeveria kineze. Gjatë viteve, GFE është bërë platforma ndërkombëtare për të treguar zhvillimin e industrisë franceze të botës dhe një platformë për kompanitë e franshizës për t'u zgjeruar. Bazuar në vitet e kaluara të suksesshme, ne presim të shohim sukses të përsëritur.

Pse GFE
 • Avantazhi i Vendndodhjes: Kompleksi i Panairit dhe Eksportit të Kinës (Kompleksi i Kantonit të Panairit për të shkurtër), qendra më e madhe e modernizuar e ekspozitës në Azi, gjendet në Pazhou Island, Guangzhou, Kinë. Kjo është një integrim i përsosur i shqetësimeve njerëzore dhe ekologjike dhe teknologjisë së lartë dhe inteligjencës, duke ndezur botën si një yll të ndritshëm. Me një fuqi të qëndrueshme ekonomike, funksione gjithëpërfshirëse urbane, rrjete të trafikut të përshtatshëm, treg të gjerë të konsumit, shkallë të lartë të hapjes, sistem të shpejtë të shërbimit të ekspozitës dhe sistem të garantuar të ekspozimit social, Guangzhou është padyshim vendi më ideal për mbajtjen e ekspozitave ndërkombëtare.
 • Përparësia e tregut: Kina është vendi më i madh në Azi. Tregu i konsumit të Kinës, me një popullsi prej më shumë se 1.3 miliard, konsiderohet si forca lëvizëse për zhvillimin e ardhshëm nga shumë kompani ndërkombëtare. Ekonomia e Kinës po rritet me shpejtësi dhe GDP e vendit rritet vazhdimisht me një normë mesatare prej gati 10% gjatë viteve të fundit. Kina konsiderohet si tregu me potencialin më të madh në botë.
 • Përvoja Advantage: GFE u mbajt me sukses për botimet 37. Do të jetë edicioni në shkurt. Pra, organizatori ka përvojë të pasur në mbajtjen e ekspozitave.
 • Përparësia e shkallës: GFE njihet si ekspozita më e madhe e franshizës në jug të Kinës.
 • Përparësia ndërkombëtare: GFE po bëhet gjithnjë e më shumë ndërkombëtare. 9% e vizitorëve nga vendet e 38 në Expo e fundit. 15% e ekspozuesve nga jashtë (nga vendet 16) në Expo e fundit.
 • Avantazhi i Promovimit:
  Media profesionale
  Më shumë se revistat profesionale 20 dhe faqja e internetit e 30 si "Biznesi" "Marketing i Kinës" "Resource" "Rishikimi i Menaxhimit të Marketingut", 163.com, 1688.com, www.jmw.com.cn etj.
  Plane Advertisement
  Për gazetat kryesore të 10 si "Global Times", "News referencë", "Guangzhou Evening News", "Yangtse Evening Post", "Shanghai Evening News", dhe më shumë se 20 gazeta lokale në Guangdong, Zhejiang, Hunan, Hubei, Pekin, Shanghai, provincat Shandong etj.
  TV / transmetim
  CCTV, Dragon TV, GuangzhouTV, TV Guangdong, Kina e Jugut, TV Shanghai
  DM
  Reklamimi i drejtpërdrejtë i marketingut është përdorur në më shumë se degët e franshizës 500 në qytete të ndryshme të Kinës. Ne gjithashtu kemi bashkëpunim të mirë me degën Guangzhou të Bankës Industriale dhe Tregtare të Kinës për të dërguar fletëpalosjet e ekspozimit së bashku me deklaratat e llogarisë bankare.
  Kanali i Fundit
  Ne gjithashtu po bëjmë përpjekje për të gjetur kanale të reja të larta, të tilla si kurse golfi, hipodromë në Guangzhou dhe Shenzhen për të tërhequr vëmendjen e atyre investitorëve.
 • Qulity Advantage: Shumica e ekspozuesve nga ekspozimi i mëparshëm kthehen në ekspozitë, duke reflektuar besimin e tyre në cilësinë e shfaqjes dhe vizitorëve / investitorëve.

Profili i vizitorit:
 • Franchisees potencial / Master Franchisees / Licencuar / Agjentët e licencimit
 • Sipërmarrësit që kërkojnë franshizë dhe mundësi të reja biznesi
 • Individët që ndjekin partneritete strategjike
 • Prodhuesit, shpërndarësit dhe shitësit me shumicë, duke kërkuar licenca për të rritur prodhimet e tyre
 • Investitorët, sipërmarrësit kapitalistë dhe zhvilluesit e biznesit
 • Pronarët e bizneseve që kërkojnë informacion për franchising dhe licencim
 • Operatorët e dyqaneve të zinxhirit kërkojnë shpërndarje alternative dhe metoda të riorganizimit
 • Çdokush nga industritë franchising dhe licencuese
 • Çdokush tjetër që dëshiron të zbulojë se çfarë është franchising dhe licencimi
Profili i Ekspozuesit:
 • Produkte ekskluzive dhe shërbime
 • Shërbimet e Kontabilitetit / Taksave
 • Arsimi i të rriturve
 • Apparels / Këpucë dhe çanta
 • Shoqatat
 • Bakery / Confectioneries / Snacks / Specialiteti Ushqimi
 • Bukuri / Spa
 • Pije / Akullore / Kos
 • Trajnimi dhe Trajnimi i Biznesit
 • Kujdesi për fëmijët / Zhvillimi i fëmijëve
 • Kompjuter / Produkte Elektronike
 • Shërbimet e konsulencës
 • Dyqane të përshtatshme
 • Argëtim & Lojra
 • Ushqimi i shpejte / Restorante
 • Furnizuesit e Franchise / Pajisje me pakicë dhe Teknologji
 • Dhurata / Stationery
 • Health & Fitness
 • Faqja Mobilje / Mobilje
 • Homewares / Produkte Magazinimi
 • Internet / Shërbime Online
 • Aksesorë xhevahire / modë
 • Laundry Services
 • Sherbime ligjore
 • Printime Sherbime / Printer Consumables
 • Toka Bankare / Real Estate / Shopping Qendrat
 • Shërbimet e kujdesit të lartë
 • Shenjat e produkteve dhe shërbimeve
 • etj
 • Kategoritë e Pronës dhe Shërbimeve të Licencës
 • Shërbimet e marketingut të biznesit
 • Karakter
 • Shërbimet e konsulencës
 • Arsim
 • Moda / Dizajn / Shitje me pakicë
 • Sherbime ligjore
 • Shtypi
 • Trademark & ​​Brand
 • etj

Shkuarja

 • Gravatar

  ng bambang haryadi

 • Gravatar

  lewislim

Maksimumi i përkulur
Borçlarınızı gidermek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var veya işinizi geliştirmek için bir hisse senedi kredisine mi ihtiyacınız var? Bankalar ve diğer finans kuruluşları tarafından reddedildiniz mi? Kredi konsolidasyonu veya ipoteğe mi ihtiyacınız var? Tüm finansal sorunlarınızı geçmişte bırakmak için burada olduğumuzdan artık aramayın. Bize e-posta ile ulaşın:

oceanfmortgages @ gmail.com
oceanfmortgages @ gmail.com

Bu Okyanus Finans İpotekleri. % 2'lik makul bir faiz oranı ile ilgilenenler

0
Kredi
Kredi teklifi
Yatırım Yapacak Bir Kredi mi Yoksa Bireysel Kredi mi Arıyorsunuz? % 3 Faiz Oranı için Buradan Alın ve Daha Fazla Bilgi İçin Gkfinancecompan [Email mbrojtur] adresa e-posta gönderin.
0
Sirajo Ahmed Rufai
Pajisjet Elektrike / Elektronike dhe Bakery
Do të doja të vizitoja Guangzhou midis 15-19 Prill 2020 për perspektivën e lartpërmendur. Ne jemi 4 në numër dhe do të kërkojmë të gjithë ndihmën e nevojshme për ta bërë vizitën tonë të suksesshme
0
rabih zgheib
Unë kam nevojë për një ndihmë për të marrë kalimin
0
rabih zgheib
Do të doja shumë të bashkoheshim
Unë jam në Guangzhou
A kam nevojë për një kalim ?,
Helpdo ndihmë është miratuar

0

500 Figurë u larguan