Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kinë DMP Ndërkombëtare Plastikë MetalWorking Plastikë & Ekspozita e Paketimit


From November 24, 2020 09:00 until November 27, 2020 18:00
(0755) 2267 1503

Kinë DMP Ndërkombëtare Plastikë MetalWorking Plastikë & Ekspozita e Paketimit

Ndërsa plani i zhvillimit të Guangdong-hong Kong-Macao, zona më e madhe e gjirit është gati të lëshohet, Hong Kong, Macao, Guangzhou, Shenzhen, Dongguan dhe rajone të tjera do të përfitojnë nga përparësitë unike gjeografike të Guangdong-hong kong-Macao zonë më e madhe gjiri për të promovuar bashkarisht reformën dhe zhvillimin e ekonomisë dhe industrisë. Dhe në këtë epokë të re me një rëndësi të madhe të sfondit, risitë shkencore dhe teknologjike padyshim që do të bëhen drejtimi i zhvillimit të ardhshëm industrial. Industria tradicionale e prodhimit deri te automatizimi, drejtimi inteligjent i prodhimit për të ndryshuar trendin e përgjithshëm, mundësitë e mëdha të zhvillimit të sjellë nga kjo nuk duhet të mungojnë! Prandaj, ekspozita e pajisjeve inteligjente në shkallë të gjerë që mbulojnë ndërmarrjet prodhuese të niveleve të larta është duke u krijuar.

Kategoritë e produktit:
 
Ekspozitë e mykut dhe përpunimit të metaleve
 •  Makineritë e bërjes së mykut
 •  Makineritë e përpunimit të metaleve, lidhjeve, çelikut dhe lëndëve të tjera të para
 •  Teknologjia e automatizimit
 •  Produkte të Kursimit të Energjisë, Aksesorë Fabrikash, Trajtimi i Materialeve, Përfundimi dhe Veshja e Sipërfaqes, Testimi Precizion dhe instrumentimi matës
Ekspozitë Plastikash, Paketimesh & Gome
 •  Pajisjet Diekastruese
 •  Diekastimi / Lëndët e para dhe plotësuese të shkritores.
 •  Teknologjia e automatizimit industrial
 •  Teknologjia e mykut dhe vdekjes
 •  Pajisjet shkritore & Teknologjia e furrave industriale
Shfaqje Kallëp Metalesh
 •  Makinë derdhur injeksion, makina derdhur goditje, makinë nxjerrje, makine qese duke e bërë, makine Die-hedh dhe makineri gome.
 •  Robot, vrapues i nxehtë dhe pajisje të tjera ndihmëse për përpunimin e plastikës.
 •  Kimikatet & Lëndët e para për plastikë, hedh-hedh dhe shkritore
 •  用于 包装 和 印刷 的 各种 设备 和 材料.
 •  分包 服务: 模具 制造, 金属 / 塑料 制品 制造, 压铸, 铸造 和 电镀.
电镀, 表面 处理 和 涂层 展览会
 •  电镀 设备, 材料 与 解决 方案
 •  表面 处理 设备, 工程 与 解决 方案
 •  涂料 设备, 化学 与 应用
 •  绿色 环保 生产 解决 方案
 •  高质量 的 OEM 服务 提供商

 

 

Klikime: 8478

vend


500 Figurë u larguan