Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë Astaxanthin Shanghai


From August 26, 2020 09:00 until August 28, 2020 18:00
021-57630070

 

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë Astaxanthin Shanghai

 
Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë Astaxanthin Shanghai

Me përmirësimin e standardeve të jetesës, vetëdija për kujdesin shëndetësor të konsumatorit po rritet, po vjen epoka e shëndetit të madh. Vitet e fundit, "astaxanthin dhe spirulina" në ushqimin funksional, aditivët e ushqimit, produktet shëndetësore, kozmetikën, shëndetin e madh, aditivët e ushqimit në treg gradualisht bëhen të njohura, ka një vlerësim tërheqës në industri: rëndësia e astaxanthin dhe spirulina, etj. si zbulimi i penicilinës në fillim të shekullit 20th. Astaxanthin dhe spirulina favorizohen nga tregu. Nën sfondin e përshpejtimit të shpejtësisë së Kinës së shëndetshme, do të jetë një prirje kryesore e industrisë në të ardhmen për të promovuar zhvillimin e astaxanthin dhe spirulinës në produkte ushqimore dhe ushqyese të shëndetshme. Me ndërgjegjësimin e shëndetit publik dhe përmirësimin e standardit të jetës, tregu i astaxanthin dhe spirulina do të shijojë një zhvillim të lulëzuar.

 
Kategoritë e produktit:
  • Produkte natyrale astaxanthin dhe lëndë të parë:

Produkte të kujdesit shëndetësor Astaxanthin, pije astaxanthin, kapsula astaxanthin, kozmetikë astaxanthin, kimikate të përditshme astaxanthin, aditivë për ushqimin e astaxanthin, pluhur të papërpunuar të astaxanthin, agjent vaji astaxanthin, emulsion astaxanthin, tretës astaxanthin, ekinokoko, karoten, etj

  • Spirulina natyrale:

Ushqim ushqyes Spirulina, produkte të kujdesit shëndetësor për spirulinën, produkte kozmetike për spirulinën, tableta spirulinash, pluhur spiralina (pluhur të papërpunuar), alga dhe algat e kripës, proteina blu alga (pluhur), tableta thelbi spirulina, produkte spirulinash, të gjitha llojet e produkteve funksionale të algave;

Klikime: 6899

vend


500 Figurë u larguan