Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Forum me pakicë dhe mikpritje

Nga maji 13, 2020 09: 00 deri në maj 15, 2020 18: 00
+ 33 (0) 1 7677 1333

http://www.sialchina.com/events/rhf.html

Booking.com
http://www.sialchina.com/events/rhf.html
Kategorite Mikpritje, Ushqim & Pije
Klikime: 8140

Çdo vit, ekspozita SIAL China sjell blerësit nga Azia dhe madje edhe nga bota në Shangai për të ndërtuar platformën më të rëndësishme të biznesit në industrinë ushqimore të Kinës.


Tregtarët profesional variojnë nga importuesit dhe eksportuesit e ushqimit, shpërndarësit, tregtarët me shumicë dhe pakicë, supermarketet dhe hipermarketet, në hotele, restorante dhe fusha të tjera të prokurimit për ushqim dhe pije. Vizitorë me cilësi të lartë sjellin shumë mundësi biznesi dhe mundësi bashkëpunimi për ekspozuesit

Zona e ekspozitës pritet të arrijë metra katror 199,500 (një rritje vjetore e 23%). Ekspozita ushqimore e Kinës nuk është vetëm një ekspozitë ushqimore ndërkombëtare në shkallë të gjerë dhe të njohur në Kinë, por edhe në Azi, e cila është përtej mundësive të ndonjë ekspozite. Më shumë se ekspozuesit 4,300 nga vendet dhe rajonet vendase dhe të huaja, deri në vitin 26 për qind -në-vit, do të marrë pjesë në ekspozitën 2019 SIAL China food.
Pjesëmarrja e shumë ekspozuesve të huaj, nga njëra anë, pasqyron prirjen e përgjithshme të globalizimit të tregtisë ushqimore dhe në të njëjtën kohë, SIAL Kina sërish pasqyron nivelin e saj të lartë ndërkombëtar. Në Kinë, kjo ekspozitë është e vetmja ngjarje gjithëpërfshirëse e tregtisë ushqimore që tërheq ekspozues nga shumë vende dhe rajone!
Ekspozita e ushqimit në Kinë ka tërhequr gjithnjë e më shumë ekspozues kinezë, me ekspozuesit vendas që vijnë nga provincat 30 dhe qytetet në 2018. Si gjithmonë, qendra e jashtme e bashkëpunimit ekonomik të ministrisë së bujqësisë, qarkullimit të produkteve ujore dhe shoqatave të përpunimit dhe qeverive lokale në shandong, Zhejiang, hunan, changchun, weihai, xiamen, ningbo dhe dongguan organizuan ndërmarrjet e tyre kryesore për të marrë pjesë në ekspozita.

500 Figurë u larguan