Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare Expo Hangzhou

http://www.hiechangzhou.com

Booking.com
Adresa: Ben Jing Er Lu, Xiaoshan Qu, Hangzhou Shi, Zhejiang Sheng, Kinë, 310000
Faqja e internetit: (http://www.hiechangzhou.com)

Booking.com Qendra Ndërkombëtare Expo Hangzhou është e vendosur në bregun jugor të lumit Qiantang, në lindje të Qianjiang-Xiaoshan Qarkut Qianjiang Century City, nën Hangzhou Olympic Sports Expo Qendra Xiaoshan Investime Investime Co, Ltd, porositur nga prodhimi i njohur ekspozitë të Kinës Grupi i Menaxhimit -Beichen Grupi i ekspozitave Menaxhimi dhe funksionimi.

Shtator 2016 4, 5th, Qendra Ndërkombëtare Expo Hangzhou, si vendi kryesor i samitit G20 në Hangzhou, shkroi një shënim të ri për "shërbimin e Kinës". Qendra Ndërkombëtare Expo Hangzhou ka një sipërfaqe totale të ndërtimit të 850,000 metra katrore, integrimin e konferencave, ekspozita, hotelieri, turizëm, hotele, tregti, ndërtesa zyra dhe biznese të tjera të larmishme, për funksionimin e ekspozimit të modelit inovativ ka sjellë më shumë pritshmëri . Vendndodhja gjeografike unike, rrjeti i përshtatshëm dhe efikas i transportit, specifikimet e ndryshme të ngjarjes së ngjarjes, implikimi i Jiangnan dhe thjeshtësia moderne e integrimit të dizajnit të vendit ... Nga pajisjet e harduerit në shërbimet softuerike, nga modele operative në modelet fitimprurëse, Hangzhou International Expo Center hap një prelud të ri për konventën e gjeneratës së gjashtë të Kinës dhe vendet e ekspozitës!