Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozita Ningbo

http://www.expo-nb.com/hzzx_info/Default.aspx

Booking.com
Adresa: 181 Huizhan Rd, Jiangdong Qu, Ningbo Shi, Zhejiang Sheng, Kinë

Booking.com Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozimit në Ningbo është një ekspozitë moderne në shkallë të gjerë, e investuar dhe e ndërtuar nga qeveria e Ningbo, e cila është ekspozita kryesore e Qendrës Ekspozuese Ndërkombëtare të Ningbo.

E vendosur në mes të gjashtë rretheve të Ningbo, ajo është zona kryesore e Ningbo Lindjes Xincheng Qarkut të biznesit, transport i përshtatshëm, vetëm 5 kilometra larg nga Shanghai-Hangzhou-Ningbo, Hyrja Yongtaiwen Expressway, 18 kilometra larg portit të dytë të Kinës portit Beilun, qasja në urën Hangzhouwan, vetëm orë 2 nga metropoli kinez i Shangait. Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozimit në Ningbo mbulon një sipërfaqe prej 44.4 hektarësh, me një sipërfaqe totale katrore të 140,000 metra katrorë, kryesisht të përbërë nga 8 që rrethojnë konvencionale salla ekspozimi dhe ndërtesa konference, ndërtesa biznesi dhe dhjetë ndërtesa të tjera, mund të ofrojnë gati kabinat standarte ndërkombëtare 5,000, secili prej tyre është i pavarur nga njëri-tjetri dhe i lidhur me njëri-tjetrin, duke formuar një model funksional që mund të ndahet në energji, mund të përmbushë llojet e Mesme dhe të vogla të aktiviteteve ekspozuese.

Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozita Ningbo