Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozita Chongqing

http://www.cqcec.com/

Booking.com
Adresa: Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozita Chongqing
Faqja e internetit: (http://www.cqcec.com/)

Booking.com Chongqing Konventa Ndërkombëtare dhe Ekspozita Qendra është e vendosur në zonën kryesore të biznesit në rrethin Nan'an të qytetit Chongqing, është struktura më e përparuar në Kinë perëndimore, konfigurimi, më i plotë i hapësirës në shkallë të gjerë konferencë dhe hapësirë ​​ekspozitë, është rajonin në vend dhe jashtë vendit për të ndërmarrë veprimtari të kongresit në shkallë të gjerë dhe ekspozitë dhe kulturë tjetër biznesi. Konferenca dhe ekspozita ndërkombëtare e Chongqing, një nga ndërtesat historike në Chongqing, u ndërtua në 2005. Qendra e ekspozitës duke përfshirë një sallë shtëpie ekspozitë dhe shesh në natyrë, përdorin gjithmonë ekspozitë shtëpie të 58000 ㎡, mund të strehojë kabinat standarte 3100; Zona ekspozitë në natyrë në natyrë e 13000 ㎡, në dispozicion për ceremoninë e hapjes, ekspozitë ekspozitë biznesi, të tilla si të gjitha llojet e aktiviteteve në shkallë të gjerë.

timg