Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Suzhou Qendra Ndërkombëtare Expo

Adresa: 688 Suzhou Ave E, Wuzhong Qu, Suzhou Shi, Jiangsu Sheng, Kinë, 215000
Faqja e internetit: (http://www.suzhouexpo.com/)

E vendosur në zonën thelbësore të Qendrës gjithëpërfshirëse të biznesit (CBD) në SIP dhe në kufi me Liqenin Jinji, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Suzhou (SuzhouExpo) krenohet me një sistem transporti të përshtatshëm dhe lehtësira të standardit të lartë. Si një kompleks i ekspozitave, konferencave, hotelierisë dhe hotelerisë, i integruar në shkallë të gjerë, është i aftë të presë ekspozita gjithëpërfshirëse në shkallë të gjerë me madhësi dhe forma të ndryshme. Përveç nëntë sallave të ekspozitës me një sipërfaqe të ekspozitës 100,000 metra katrorë dhe sheshit 20,000 metra katrorë, ka 60 salla konferencash që matin 50,000 metra katrorë, duke përfshirë një sallë ekspozite madhështore prej 8,000 metrash katrorë e cila është një nga kolonat më të mëdha pa sallat e sallave në Azi. SuzhouExpo udhëheq në drejtim të shkallës, lehtësirave dhe shërbimeve në Kinë.