Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shanghai Everbright Konventa dhe Qendra Ekspozuese

http://www.secec.com

Booking.com
Adresa: 66 Caobao Rd, TianLin, Xuhui Qu, Shanghai Shi, Kinë, 200235
Faqja e internetit: (http://www.secec.com)

Ngjarjet e qendrës së ekspozitës Shanghai Everbright dhe qendra e ekspozitës është një kompleks i madh i integruar me lehtësira të ndryshme si ekspozita, konferenca, hotele, ndërtesa apartamentesh dhe ndërtesa zyrash të zhvilluara nga China Everbright Group për të investuar 2.14 miliardë juanë. Ajo është e vendosur në qendrën tregtare argëtuese Xujiahui dhe zonë bashkëkohore e zhvillimit të hi-tech të vendndodhjes së nyjës së Arit, është Ndërtesa monumentale e Puxi Xuxiahui. Ajo është ngjitur me stacionin hekurudhor Jug, vetëm 300 metra nga stacioni rrugor Metro Caobao dhe dalja e rrugës e ngritur, dhe është vetëm një makinë 20-minuta nga aeroporti Hongqiao.

Vendndodhja e shkëlqyer, e kombinuar me transport të përshtatshëm dhe lehtësira ndërkombëtare të klasit të parë, e bën atë një vend të bukur skenik në Shanghai, një Qendër Ndërkombëtare Ekonomike, Financiare dhe Tregtisë. Konventa dhe Ekspozita Everbright Center është e përbërë nga dy rrethe Lindje dhe Perëndim. Pavijoni perëndimor është një pavijon standard tre-katëshe me një zonë ekspozite 25000 SQM që mund të strehojë 1200 kabinat standarde. Salla e ekspozitës është e pajisur me presion qendror të ajrit, furnizimin me ujë dhe kullimin, energjinë elektrike, lehtësirat moderne të komunikimit, internetin dhe sallat e takimeve me shkëmbime teknike gjatë ekspozitës. Pavijoni Lindor ndodhet në qendër të kompleksit lidhës në Rrethin Lindor të Konventës Vendi 4000 sqm mund të strehojë deri në 200 kabinat standarde. Paraqitja e tij e arsyeshme ju lejon të organizoni një prezantim Exchange në katin e parë, duke përdorur Qendrën e Konventës Everbright dy-katëshe për diskutime tematike ose bankete.

Ky paraqitjen e veçantë të "me ekspozitën, me rripin e ekspozitës" Bën "ekspozitë" dhe "do" të arrijë unitetin e kohës dhe hapësirës.


Booking.com