Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Festivali i Ushqimit në Hong Kong

Nga dhjetori 25, 2019 10: 00 deri në dhjetor 29, 2019 21: 00
+ 852 2591 9823

http://food-expo.com.hk

Booking.com
http://food-expo.com.hk
Klikime: 8165

Festivali i Ushqimit në Hong Kong

Këtë vit, Festivali i Ushqimit në Hong Kong hyn në edicionin 17th, i cili do të hapet për pesë ditë nga 25-29 dhjetor, 2019 në Kongresin dhe Ekspozita të Hong Kongut, Salla 3. Markat e famshme si Brandsworld, Hung Fook Tong, Chewy International Foods Ltd, Nam Pei Hong, Tong Pak Fu, Yummy House etj ishin disa prej pjesëmarrësve në 2018! Ne synojmë të mbledhim ushqime nga Hong Kongu dhe nga vende si Japonia, Korea, Italia, Australia, Tailanda, Singapori, Malajzia, Vietnami dhe shumë të tjera, me qëllim që të prezantojmë shijen më ekzotike dhe më të lokalizuar për vizitorët tanë, merret për vizitorët tanë!

Hollësi për Festivalin e Ushqimit në Hong Kong

Data: 25-29 Dhjetor 2019 (e mërkurë - e diel)

Orari i hapjes: 25-28 Dhjetor - 10: 00am në 09: 00pm;

29 Dhjetor - 10: 00am në 07: 00pm

Vendi: Konventa dhe Ekspozita e Hong Kongut, Salla 3

Tarifa e pranimit: HK $ 20 për person

Biletë për pranimin në mëngjes (e vlefshme vetëm në dhjetor 25):

HK $ 10 për person (Shitja e biletave: 10: 00am - 12: 00pm)

Rezervimi i Pritjes

Dhjetor 25 - 28 (8: 15pm); Dhjetor 29 (6: 15pm)

(Pa pagesë për fëmijët e moshës 3 ose më poshtë dhe të moshuarit e moshës 65 ose më lart, të moshuarit ju lutemi paraqitni kartën e vjetër të qytetarëve ose kartën e identitetit të Hong Kong)

Pranimi ndalon minuta 15 para kohës së mbylljes ditore

Zonat e Temës së 9
 • Ushqimi kryesor i Japonisë
 • Shija e Koresë
 • Shije e Tajvanit
 • Azia Juglindore Flavor Zone
 • Verë Ndërkombëtare dhe Zona luksoze e ushqimit
 • Zona Premium e Markave
 • Ushqimi i Vitit të Ri, baza e përditshme dhe kualiteti i thatës së deti
 • Ushqim dhe tregti në mbarë botën
 • Zonën e shëndetshme dhe zonën e ushqimit vegjetarian

Mbi kabinat 1,200! 1.45 milion vizitorë trafiku në 2018! Vlerësuar HKD 900 milion në të ardhura në 2019
 • Të rritet pjesa e tregut
 • Platforma me e shpejte e shitjes me pakice
 • Për të arritur direkt blerësit potencialë dhe përdoruesit përfundimtarë
 • Të mbajë gjurmët në informacionin e industrisë dhe të sigurojë pozicionimin efektiv të markës
 • Për të rritur shitjet me kohë
 • Për të blerë klientë të rinj për përmirësimin e produktit


Booking.com
K RERKESA PERFORMER 2020
Jambo nga Afrika e Dance Dance Group, ne jemi Grupi i Vallëzimit Afrikan këtu në Tanzani, ne po kërkojmë një punë për të bërë Performancën dhe Punëtorin e Tanzës Dance këtë vit 2020.

K LTU LETTERR DHE FORMULARI T AP APLIKACIONIT T P PERFORMERIT TON

Sapo të na ftoni, ne do të luajmë Vallet Popullore Tanzaniane gjatë dhe punëtorisë së Valleve Popullore Tanzaniane brenda atyre ditëve. Në lidhje me numrin e Artistëve, ne duhet të jemi pesë Artistë profesionistë të Valltarëve Tanzanian gjithashtu do të performojmë Valle Tanzaniane Si MAASAI DAN

Rajesh
Është një shfaqje e madhe ushqimore ndërkombëtare me shumë ekspozues dhe shumë ushqime të reja

500 Figurë u larguan