Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tregtia Ndërkombëtare e Kinës në Kinë - CIHS

From August 07, 2020 09:00 until August 09, 2020 18:00
+ 86 10 65907766

http://www.hardwareshow-china.com/


Booking.com
http://www.hardwareshow-china.com/

Tregtia Ndërkombëtare e Kinës në Kinë - CIHS

Mirë se erdhët në China International Hardware Show

China International Hardware Show (CIHS) është panairi i lartë i Azisë për të gjithë sektorët e hardware dhe DIY që ofrojnë tregtarët dhe blerësit specialistë me një kategori të plotë të produkteve dhe shërbimeve. Tani është vendosur në mënyrë të qartë si shfaqja e dytë më e madhe në botë pas FAIR INTERNATIONAL FABRIC OF COLOGNE në Gjermani.

CIHS është platforma e preferuar tregtare nga prodhuesit e industrisë dhe shoqatat tregtare autoritare në mbarë botën, si Federata Ndërkombëtare e Shoqatave të Hardware dhe Housewares (IHA), Shoqata e Prodhuesve të Makinerisë Gjermane (FWI), Shoqata e Importuesve dhe Eksportuesve të Taipei (IEAT ), si dhe Shoqata e Prodhuesve të Makinerive të Doreve të Tajvanit (THTMA).

https://www.youtube.com/watch?v=M_qcLhCyaBY

Kategoritë e produktit:
Tools
 • Hand Tools
 • Power Tools
 • Vegla pneumatike
 • Mjete mekanike
 • Lëndë gërryese bluarje
 • Veglat e saldimit
 • Pajisje të veglave
Bllokimi, siguria e punës dhe aksesorët
 • Locks & Keys
 • Pajisjet dhe Sistemet e Sigurisë
 • Siguria dhe mbrojtja e punës
 • Mbylle pajisje
Pajisjet e përpunimit
 • Pajisjet e përpunimit të metaleve
 • Pajisjet e testimit
 • Pajisjet për trajtimin e sipërfaqes
 • Pompë dhe valvula
DIY dhe ndërtim hardware
 • Materiale Ndërtimi & Përbërës
 • Pajisje për mobilje
 • Metalet dekorative
 • Fasteners
 • Thonjtë, tela dhe rrjetë
Tools kopsht
 • Tools kopsht
banjë

CIHS sipas numrave:
 • 41 100 vizitorë
 • Ekspozuesit 2 530
 • 120 000 sq.m. të zonës së ekspozitës
Produktet kryesore që do të prezantohen:

Tools:

 • Vegla dore
 • Veglat elektrike
 • Vegla pneumatike
 • Mjete mekanike
 • Lëndë gërryese bluarje
 • Veglat e saldimit
 • Pajisje të veglave

Bllokimi, siguria në vendin e punës:

 • Kyçet dhe çelësat
 • Pajisje dhe sisteme sigurie
 • Siguria dhe mbrojtja e punës
 • Mbylle pajisje
 • Pajisjet e përpunimit:
 • Pajisjet e përpunimit të metaleve
 • Pajisjet e testimit
 • Pajisjet për trajtimin e sipërfaqes
 • Pompë dhe valvula

DIY dhe pajisje ndërtimi:

 • Materiale ndërtimi dhe përbërës
 • Pajisje për mobilje
 • Metalet dekorative
 • Fasteners
 • Thonjtë, tela dhe rrjetë
 • Vegla kopshtesh
 • banjë
CIHS - një ngjarje për ata që janë angazhuar në fushat e:
 • Tregtia (pakicë / shumicë)
 • Export / import / distributor
 • Prodhim
 • Pasuri të paluajtshme (ndërtuesit / kontraktorët / investitorët)
 • Dekorimi & Dizajni
 • Materiale hardware / ndërtimi
 • Dyqane
 • HoRiCa
 • Qeveri
 • Shoqatat / Dhoma e Tregtisë
 • Media

shabbir Nalawala
informacion
Unë jam i interesuar të marr ekspozitë ju lutem më lejoni më shumë detaje ose data se si të arrij
0
Moss hossain më i dashur
Biznes
Unë jam duke marrë pjesë në panairin e kantonit
0
Zoltan Boros
Për kë mund të shqetësohet,
Po pyes për bravat elektronike, ju mund të prodhoni / shpërndani.
Kam parasysh një funksion ekskluziv përfaqësimi / rishpërndarjeje për Hungarinë. Në rast të një portofoli teknik të duhur të produkteve, mbështetje në trajnimin për aplikime / montim, prezantimin e produkteve dhe dërgesën e sendeve OEM / ODM.
Në rast të interesit tuaj, ju lutemi na dërgoni katalogë produktesh, vizatime të përshtatshme, etj.
Përshëndetje:
Zoltán G. Boros
Menaxher i përgjithshëm

0
Schoenlanb
Një shfaqje e madhe për të vizituar kur kërkon një furnizues të ri, ose thjesht duke kërkuar ide të reja të produktit
0
Piyush Bansal
Interesuar në panaire hardware
Unë jam i interesuar për të marrë përditësime të panaireve të lidhura me hardware.
0

500 Figurë u larguan