Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Bota e çokollatës

From September 28, 2020 09:00 until September 30, 2020 18:00
+ 33 (0) 1 7677 1333

http://www.sialchina.com/events/chocolateworld.html


Booking.com
http://www.sialchina.com/events/chocolateworld.html
Kategorite Ushqim & Pije
Klikime: 3381

Bota e çokollatës
Rreth Botës së ocolateokollatës

Për të përmbushur kërkesat e tregjeve të Kinës dhe Azisë për çokollatë premium, si dhe dëshirën për të treguar nga markat kryesore çokollatë ndërkombëtare, SIAL China projektuar posaçërisht Chocolate World me dekorime të jashtëzakonshme dhe aktivitete diversiteti.

Bota e çokollatës

Bota e ocolateokollatës do të fillohet përsëri nga nusja, Z. Chocolate, përsëri. Ndërkohë, një seancë unike DIY është projektuar posaçërisht dhe ne ftojmë kuzhinierë ëmbëlsirë nga hotelet me yje 5 për të paraqitur një festë të mrekullueshme të çajit të pasdites për audiencën. Shijoni ditën tuaj të ëndrrave!

Bota e theokollatës u jep mundësinë të pranishmëve për të përmbushur kërkesat e tregut të Kinës dhe Azisë, çokollatë premium, si dhe dëshirë për të shfaqur nga markat kryesore çokollatë ndërkombëtare, SIAL China të dizajnuara enkas Botërore të ocolateokollatave me dekorime të jashtëzakonshme dhe aktivitete diversiteti.

Arsyet e 10 për të vizituar Kinën SIAL
  • Ekspozita më e madhe e Azisë për inovacionin e ushqimit dhe shfaqja më e madhe ushqimore 3rd në botë
  • Shikoni më thellë me vizionin 360 °
  • Kategoritë 21 të frymëzimeve dhe produkteve të ndryshme ushqimore
  • mbi ekspozues të 3,400 dhe profesionistë të 110,000 nga e gjithë bota
  • Ngjarjet e klasit më të lartë vetëm në SIAL Kinë: Inovacioni SIAL, La Kuzhina, Shitje me pakicë dhe Mikpritje, Kina Kupa speciale e çajit të birrës, Festa e Ushqimit të detit, Bota e ocolateokollatave, Forumi i Inovacionit të Verës, Blerja më e mirë
  • Lehtësoni pjesëmarrjen tuaj me sistemin e bërjes së ndeshjeve
  • Mbështetje partnere nga të gjithë sektorët në industrinë e ushqimit dhe pijeve
  • Rrjeti SIAL - Rrjeti botëror N ° 1 rrjet i ekspozitës ushqimore
  • Sezoni i artë për blerësit është në maj në SIAL Kinë
  • Pranim falas për vizitorët në tregti
Stanly S Alukal
Cokollate
Për të fituar lartësi të reja në çokollatë
0

500 Figurë u larguan