Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Java e Dizajnit Shanghai


From August 12, 2020 09:00 until August 14, 2020 18:00
021-3339 2095

Java e Dizajnit Shanghai

Java e Dizajnit Shanghai ofron konferenca 50 + në vend. Temat përfshijnë planifikimin e pasurive të patundshme, menaxhimin e hotelit, dizajnin e ndriçimit, kursimin e energjisë, etj. Si platformë kombëtare për bashkësinë e projektimit, folësit 500 + nga brenda dhe jashtë vendit kanë ndarë pikëpamjet dhe njohjet e tyre këtu dhe tërhequr të pranishmit 9000 +.

Kategoritë e produktit:
Inxhinieri dekorative
 • Pllaka qeramike
 • Mozaik
 • Gurë
 • Aksesorë për banjë dhe pajisje
 • ndarëse
Dizajn Inxhinierik
 • Sistemet qendrore të ventilimit
 • Kushtet e ajrit
 • Pajisjet e Strehimit dhe Mbështetjes së Integruar
 • Dyer
 • Dritaret
 • sunshades
 • Shkallë
 • Laminat me presion të lartë
 • Pajisjet e harduerit
 • Sistemet e trajtimit të ujit
 • Xhami i ndërrueshëm
 • Elevators
Palestër dhe kohë të lirë
 • Pajisjet e lojërave të lojërave
 • Fitness Equipment
 • PS
 • Saunë
 • Pishina
 • Produkte argëtuese për ujë
 • Licencimi IP
Outdoor Zbavitje
 • Mobilje Outdoor
 • Hijet e jashtme
 • Tabelat dhe Karriget e Foldosjes
 • Tabelat dhe Karriget e bastun prej palme kacavjerrëse
 • Peisazhi në natyrë
Dizajn i brendshem
 • Parket
 • Sipërfaqja e murit
 • Dekorimi i tavanit
 • Bordet dekorative
 • Kolegjet bambu
 • Fabrics mobilimi
 • Dekorimi i dritares
 • Artworks
 • Pajisjet dekorative
 • Produkte prej druri
 • Mobilje kontrate
 • Firmat e Dizajnit
Ndriçimi dhe Sistemi i Kontrollit Inteligjent
 • Ndriçimi i Hotelit
 • Commercial Ndriçimi
 • Ndriçimi dekorativ
 • Ndriçimi i peizazhit arkitektonik
 • LED Lighting
 • Ekranet LED
 • Energjia Elektrike Vishni dhe Sistemi Inteligjent i Kontrollit
 • Audio & Video
 • Signage
Hotel Smart
 • Internet e Gjërave
 • Sistemi i Kontrollit të Vizitorëve
 • Automatizimi në shtëpi
 • Flokët
 • IPTV
 • Softuer për menaxhimin e hotelit

Tekstile dhe uniforma hoteliere
 • Hotel Uniformat
 • Tekstile restorantesh
 • Liri shtrati
 • Pëlhura dekorative
 • Tekstile banjo

Pajisjet e dhomave të hotelit
 • Safes
 • Telefonat
 • Pajisjet Audio
 • minibars
 • Pajisje elektrike

Aparatet e dhomës së hotelit
 • Harxhuese
 • Pajisjet e Shërbimit të Paguar
 • Pajisjet e vogla
 • Mallra bambu
 • Produkte bastun prej palme kacavjerrëse
 • lacquerwares
 • Produkte akrilike
 • Produkte lëkure

Klikime: 6694

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Thiết kế Chung cư Đặng Xá
Chung cu
Tôi muốn tìm hiểu về các phong cách thiết kế nội thất chung cư, để tìm ra phong cách mới cho công ty của mình. Ngoài ra tôi cũng muốn tìm các vật liệu nội thất mới, hi vọng sẽ có thể tham dự
0

500 Figurë u larguan