Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita e industrisë farmaceutike perëndimore Chengdu


From March 18, 2021 09:30 until March 20, 2021 18:00
028-85482506

 

Ekspozita e industrisë farmaceutike perëndimore Chengdu

 
Ekspozita e industrisë farmaceutike perëndimore Chengdu

"Western Chengdu Pharma Industry Expo" duke u mbështetur në provincën Sichuan si një nga katër zonat e mëdha prodhuese të ilaçeve dhe avantazhin e një baze industriale të shkencës dhe teknologjisë kombëtare për modernizimin TCM, në të njëjtën kohë duke përdorur Chengdu si politik, ekonomik, kulturor të rajonit perëndimor, etj. qendra financiare, qendra e komunikimit dhe transportit, siç është komoditeti, përqëndrohet në ndërtimin e rajonit perëndimor zinxhirin e industrisë farmaceutike, platformën e prokurimit, promovimin e azhurnimit industrial, promovimin e zhvillimit të modernizimit të mjekësisë kineze dhe të mjekësisë popullore në Sichuan, për të arritur docking efektive midis zinxhirit industrial të mjekësisë tradicionale kineze. Ekspozita ka marrë një mbështetje të madhe nga komisioni shëndetësor dhe shëndetësor Chengdu, zyra ekonomike dhe informative, zyra e çështjeve civile, zyra e eksponave dhe administrata e mbikëqyrjes së tregut, dhe është bërë një ekspozitë kryesore e markës e mbështetur nga qeveria Chengdu.

 

Kategoria e produkteve :
 • Prirja e re
 • Droga OTC
 • Ruajtja e shëndetit të mjekësisë tradicionale kineze
 • Kokrra e mjekësisë kineze
 • Mjekësia kineze e patentave (ilaç etnik)
 • Makineritë farmaceutike dhe pajisjet e paketimit
 • Bioteknologjia dhe inovacioni
 • Ushqimi shëndetësor dhe ushqimi ushqyes
 • Ilaçe kineze barishte dhe copa barishte kineze
 • Moxa dhe produkte mjekësore të bukurisë
 • Pajisjet mjekësore dhe produktet e kujdesit personal
 • Pajisjet mjekësore shtëpiake dhe pajisjet shëndetësore

 

Ekspozita thekson

1. Blerësit bazë

Blerësit kryesorë janë shitësit profesionistë nga farmacitë zinxhir, agjentët / tregtarët dhe e-commerce mjekësore të ftuar nga organizatori për të negociuar me ekspozuesit bazuar në ekspozitat në vend. Karakteristika më e madhe është se ato kanë nevoja reale blerjeje dhe fuqi vendimmarrëse. Për më tepër, organizatori përputhet me kërkesën paraprakisht me kërkesën dhe ofron shërbim kontakti një-në-një në vend për të përmirësuar cilësinë e ekspozitës.

2. Baza e të dhënave profesionale

Organizatori ka përvojë dekada në organizimin e ekspozitave në fushën e kujdesit mjekësor dhe shëndetësor dhe ka grumbulluar më shumë se pjesë të 100,000 të të dhënave profesionale në industri.

3. Promovimi profesional i mediave

Përmes bashkëpunimit me më shumë se media profesionale 100 në industri, organizatori kombinon promovimin offline dhe një ftesë të drejtuar për të krijuar një matricë publicitare gjithëpërfshirëse dhe me shumë kënd dhe për të forcuar vazhdimisht ndikimin e markës.

Klikime: 7776

vend


500 Figurë u larguan