Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë (Pekin) Ndërkombëtare Organike dhe Green Food Expo

nga November 04, 2019 09:00 deri November 06, 2019 18:00
+ 86-010 59694246-

http://www.organicexpo.cn


Booking.com
http://www.organicexpo.cn

Kinë (Pekin) Ndërkombëtare Organike dhe Green Food Expo

Zhvillimi i industrisë organike të Kinës!

Të theksuara në raportin e 19 të partisë, t'i përmbahen bashkëjetesës harmonike midis njeriut dhe natyrës, duhet të ngrihen dhe të praktikojnë konceptin e kulmit të kështjellës së ujit të gjelbër është jinshan yinshan, ndërtimi i qytetërimit ekologjik, zhvillimi i bujqësisë ekologjike, ndërtimi i shoqërisë së mirëfilltë të shpirtit, zhvillimi i industrisë së ushqimit organik në Kinë do të jetë një të ardhme më të ndritshme, ushqimi organik më vitaliteti i industrisë së agimit do të përpiqet të ecë përpara, të ndjekë rrugën socialiste përpara në mënyrë që të arrijë përtëritje e madhe e kombit kinez ëndrrën kineze, për të dhënë kontributin e duhur.

Kina (Pekin) Ekspozita Ndërkombëtare e Ushqimit Organik dhe e Gjelbër (në tekstin e mëtejmë: CIOE), si një industri ushqimore organike e gjelbër në veprimtarinë më të madhe dhe me ndikim të industrisë së Azisë, ekspozita e mbajtur dy herë në vit në Pekin, Shangai ka mbajtur me sukses 20 , ajo mbulon seri botërore të ushqimit të gjelbër organik, kolegët e elitës së industrisë së ushqimit të gjelbër organik do të mbledhin çdo vit ngjarjen e komunikimit, të përputhen me kërkesën e tregut të produkteve, është e angazhuar për krijimin e ushqimit të mirë aziatike organike dhe ushqimit të gjelbërt me një ndalesë të prokurimit dhe teknike platforma e shkëmbimeve, zhvillimi i shpejtë i industrisë organike të ushqimit të gjelbër udhëzues të përbashkët përforcues.

Fokusimi në shërbim të industrisë ushqimore organike, shërbimet profesionale në ndërmarrjet e ushqimit të gjelbër, të orientuar drejt tregut, krijojnë një kohezion të fuqishëm ka tërhequr vëmendjen e gjerë të ndërmarrjeve si brenda dhe jashtë vendit, dhe marrin pjesë në mënyrë aktive në një total prej kompanive 500 nga Shtetet dhe rajonet 16, Rusi, Francë, Itali, Japoni, Korenë e Jugut, Hong Kong, Makao dhe Tajvani, jilin pavijon, pavijon etj., Në yunnan rritet mbi 5% të mëparshme, duke përfshirë ekspozuesit jashtë shtetit të 60, 380 sino- ndërmarrjet e huaja të përbashkëta dhe ndërmarrjet e brendshme, zona ekspozuese e 20000 metra katrorë, zënë industrinë në shkallë, Azia është më me ushqim makine dhe ekspozitë ndërkombëtare ushqimore të gjelbër. Më shumë se vizitorët 32,060 profesionale vizituan ekspozitën tre-ditore. qarkullimi arriti deri në 66.5 milion juan në tri ditët e ekspozitës dhe qarkullimi i synuar i arritur nga ekspozuesit gjatë periudhës së ekspozitës tejkaluar vetëm 90 millio n yuan.96% e ndërmarrjeve janë të kënaqur me efektin e ekspozitës dhe 80% e ndërmarrjeve vendosin të zgjerojnë shkallën e tyre për të marrë pjesë në ekspozitën e ardhshme. Publiku i madh profesional përsëri formoi ngjarjen më të mrekullueshme të industrisë ushqimore organike dhe të gjelbër!

Kategoritë e produktit:
1. Qarku demonstrues i certifikimit organik dhe kategoria bazë ekologjike e fermës organike:

Ekspozita rajonale e certifikimit të produktit organik të vendit, karakteristikat gjeografike të zonës ekologjike të produkteve organike, fermë e madhe organike dhe sipërfaqja ekologjike bujqësore;

2. Ushqimi i konvertimit organik ose organik dhe ushqimi i gjelbër:

Ekspozitë organike të orizit organik dhe kokrra, ekspozitë organike të frutave dhe perimeve, vaj gatimi dhe vaj ulliri, ekspozitë organike të freskët të mishit të freskët, çaj organik, ekspozitë e produkteve organike të qumështit, kërpudhat ekspozojnë lëng frutash organike, ekspozitë organike të verës, galeritë ekspozuese, kafe organike, ekspozitën organike të erëzave organike, ekspozitë organike me përmbajtje organike të seleksionuar, ekspozitë ushqimore pyjore, ekspozitë ushqimore organike ushqimore, ekspozita e importit të ekspozitave ushqimore, ushqim jeshil, zonë ekologjike bujqësore;

3. Produkte natyrore dhe produkte shëndetësore organike

Kozmetikë dhe produkte të kujdesit natyror, fibra natyrale dhe tekstile, produkte natyrore për pastrimin e mjedisit, zona ekspozuese e produkteve organike shëndetësore;

4. Përpunimi i ushqimit dhe paketimi dhe shërbimet përkatëse

Përpunimi organik i ushqimit, paketimi, pajisjet e ruajtjes, makina e kondicionimit ushqimor, makina e mullinjve të orizit dhe zona e ekspozimit të shërbimeve të lidhura;

Shkuarja

  • Gravatar

    enerelt tului llc

500 Figurë u larguan