Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tajvan xhevahire dhe gur Fair


From November 20, 2020 10:30 until November 23, 2020 18:00
+ 886-2-2738-3898

Tajvan xhevahire dhe gur Fair

Kryeministri i Tajvanit, B2B Panairi i Tregtisë së Xhevahireve

Që nga debutimi i saj në 2013, Tajvan Jewelery & Gem Fair është rritur për t'u bërë një shumë e pritur industrinë e bizhuteri në Tajvan. Organizohet nga UBM Asia Ltd., Dega e Tajvanit, Shoqata e Industrisë Bizhuteri të Tajvanit, bashkëorganizuar nga Shoqata e Bizhuterive të Taipei, Panairi synon të sigurojë një platformë ideale jo vetëm për biznesin, por edhe për të promovuar dizajnuesit dhe mjeshtërinë e talentuar të industrisë së bizhuteri të Tajvanit. Ajo forcon më tej konkurrencën ndërkombëtare të biznesit bizhuteri të Tajvanit dhe e promovon atë në tregun botëror. Ajo gjithashtu ofron mundësi të mëdha biznesi midis kompanive jashtë shtetit dhe atyre të bizhuterive lokale.

Platforma kryesore tregtare për industrinë e bizhuteri në Tajvan

Botimet e Panairit të xhevahirit dhe gemëve të Tajvanit u zhvilluan në Qendrën Botërore të Tregtisë në Taipei, Sallën 1. Ky aktivitet i ditëve të 4 shfaqën ekspozuesit 131 nga vendet dhe rajonet e 13, duke tërhequr blerësit 8,647 nga vendet dhe rajonet 31. Ekspozita spektakolare u përshëndet nga të gjithë pjesëmarrësit për të qenë një sukses i madh.

Sondazhi i blerësve të vitit të kaluar Tajvan xhevahire & Gem Fair tregojnë:
  • 80.8% e blerësve ishin të kënaqur me eksponatet
  • 81.8% e blerësve thanë se do ta rekomandojnë panairin tek një mik apo koleg
  • 84.1% e blerësve thanë se do të vizitojnë panairin e ardhshëm

Porta juaj në tregun e xhevahireve të Tajvanit që lulëzon
  • ♦ Ekspozita më e madhe ndërkombëtare dhe profesionale në Tajvan
  • ♦ Destinacion biznesi me një ndalesë
  • ♦ Një mundësi e përkryer për ekspozimin e markës dhe zgjerimin e tregut
  • ♦ Idealisht në kohën e duhur për të rimbushur inventarin për Krishtlindjet dhe Viti i Ri Kinez
  • ♦ Mbështetje nga shoqatat e shitësve me pakicë të 40 në të gjithë industrinë e bizhuteri të Tajvanit, si dhe delegatët e ftuar kinezë
  • ♦ Konsumatorët potencialë të projektuesve të kualitetit të lartë, shitësit me pakicë, koleksionistët e bizhuterive private etj.

Pesë pavionet e temave

1. Diamond-seksion
2. Coral Pavilion
3. Zona Designer
4. Seksioni i Paketimit dhe Veglave
5. Pavionet e vendit

Klikime: 11973

Gjeni akomodimin tuaj përreth

SHIMADA Satomi
Import
Jam i interesuar për gurin e çmuar
0

500 Figurë u larguan