Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Ruajtja e Energjisë në Kinë

Nga maji 11, 2019 09: 00 deri në maj 12, 2019 18: 00
At Guangzhou - Polifonik Qendra Tregtare Botërore Adresa: Nr. 1000 Xingang Dong Road, Qarku Haizhu, Guangzhou, Kinë
+86-10-6590 7101(ext.8630)

http://www.escexpo.cn/en/

Booking.com
http://www.escexpo.cn/en/
Klikime: 2472

Duke shfrytëzuar rrjetin ndërkombëtar të Messe Düsseldorf GmbH, forumet "World of Energy Storage" tashmë kanë mbuluar tregjet kryesore në botë të 5: Evropa, Amerika e Veriut, India, Kina dhe Japonia, duke llogaritur 70% të tregut të ri të prodhimit të energjisë në nivel global. Si anëtar i Kinës, ESC tani është bërë një forcë shtytëse e industrisë dhe ngjarje kyçe në industrinë e magazinimit të energjisë.

ESC 2019 është vendosur për të përmirësuar platformën e saj dhe sjell një gamë më të gjerë temash dhe temash për të pranishmit. Sektorët shumë interaktivë dhe praktikat më të mira të inovacionit të industrisë energjetike e bëjnë ESC një platformë të rëndësishme dhe kuptimplote për të bashkëpunuar me politikëbërësit, ekspertët e njohur botërisht dhe aktorët e industrisë.

Kategoritë produkt

Ruajtjen e energjisë fizike, ruajtjen e energjisë elektrokimike, qelizat e karburantit / gazit DianZhuan, prodhimin e energjisë, magazinimin e energjisë, materialet e magazinimit të energjisë termike, komponentët / juan, integrimin e aplikacioneve, baterinë e energjisë elektrike të automjetit / elektrike / grumbullimin e ngarkimit, teknologjinë e magazinimit të energjisë në stacionin elektrik rrjet i zgjuar, energjia e erës, fotovoltaike diellore, drita e diellit) (energjia, energjia e biomasës, energjia e shpërndarë, energjia e pastër


Booking.com

500 Figurë u larguan