Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i përgjithshëm i mallrave

From June 03, 2020 09:00 until June 05, 2020 18:00
020-83528927 / 020-87628989
Kategorite Zyre ne shtepi
Klikime: 7778

Panairi i përgjithshëm i mallrave

Panairi i mallrave Guangdong (Guangzhou) merr Guangzhou si dritare, lidh deltën e lumit margaritar, zë rrënjë në tregun e Kinës në jug, rrezaton të gjithë Kinën dhe ndërton një platformë profesionale, efikase dhe me ndikim për promovimin e zhvillimit të industrisë dhe inovacionit, duke eksploruar ide të reja për zhvillimin e nevojave ditore. Si një prej rajoneve më të zhvilluara në Kinë, nevojat e përditshme të Guangzhou kanë një kërkesë të fortë të konsumatorit dhe forcë të fortë udhëzuese të tregut dhe është bërë baza e prodhimit më e rëndësishme e nevojave të përditshme vendase dhe tregu i konsumatorit, i cili ka një efekt të fortë rrezatimi në të gjithë vendin.

Në të njëjtën kohë, ekspozita do të reklamohet nëpërmjet reklamave të gjera dhe me ndikim në natyrë, në tregun profesional, duke përdorur telefon, WeChat, motorët e kërkimit, faksin, e-mailin, metodat e vizitave në shtëpi si ftesa e tregtarëve profesionistë me cilësi të lartë, kompanitë, biznesin super, sportelet, hotelet, mekanizmat e biznesit të internetit në internet, çka ekipi i biznesit, grupet ndërkufitare të blerjes së energjisë elektrike dhe kështu me radhë, audienca pritet të tejkalojë 30000 personin, ndërmarrjen e arritjeve, tregun, blerësit në mes të fituesit situatë.

Nëse doni të përmirësoni imazhin e markës, të ruani marrëdhëniet me klientët, ose të zgjeroni biznesin e ri në të gjithë vendin, ekspozita e përditshme e tregtisë së Guangdong (Guangzhou) do të jetë ndërmarrja juaj e forcës, duke kërkuar partnerë, për të arritur bashkëpunimin e biznesit të zgjedhjes së mençur!

Kategoritë produkt

Produktet e çelikut, produktet e disponueshme, produktet plastike, pajisjet e pastrimit, furnizimet e kuzhinës, bambu dhe produktet e drurit, qelqe, qeramika ditore, furnizime banjo, kimikate ditore, pajisje familjare, amvisëri të vogël, vegla të vogla shtëpiake, gota dhe POTS

500 Figurë u larguan