Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shkritore Expo

nga October 14, 2020 09:30 deri October 16, 2020 18:00
+86-10-6865 9227;+86-10-6865 9049

http://www.bciffe.com


Booking.com
http://www.bciffe.com

Shkritore Expo

Ekspozita Ndërkombëtare e Shkritore e Kinës (CIFE), një nga ekspozitat më të famshme botërore të shkritore

Ekspozita Ndërkombëtare e Shkritore e Kinës (CIFE), një prej ekspozitave të shkrirjes së famshme botërore, është mbajtur me sukses për vitet 12 që kur u themelua në 2004. Ekspozita synon të ndërtojë një platformë të pafundme për industrinë për të tregtuar produkte, për të promovuar markat dhe për të shkëmbyer teknologji. Është një aktivitet i rëndësishëm për industrinë që të kuptojë informacionin më të fundit dhe të kuptojë prirjen më të fundit të zhvillimit të industrisë. Vazhdimisht shtoj momentin e inovacionit dhe progresit teknologjik të industrisë së shkritore. CIFE2017 bashkon më shumë se ekspozuesit 500 dhe dhjetëra mijëra profesionistëve nga Kina, Gjermania, Shtetet e Bashkuara, Italia, Korea e Jugut, Japonia, Brazili, Kili, Suedia, Finlanda dhe vende të tjera. Në të njëjtën kohë, ekspozita mbajti një sërë forumesh të industrisë, shkëmbimeve teknike, negociatave tregtare dhe një sërë aktivitetesh, duke përfshirë hedhjen e kualitetit të lartë, pajisjet e hedhjes së re, automatizimin, robotët industrialë, molds, materialet e papërpunuara dhe produkte të tjera zinxhir industriale teknike pajisjeve. Mbajtja e suksesshme e CIFE2017 ka ngjallur vëmendje të lartë dhe brohoritje të gjera në industri. Ajo paraqet shumë pika të shkëlqyera dhe gjithashtu tregon se industria e shkritore ka hyrë në një periudhë të re zhvillimi.

Me zbatimin e ndërtimit "2025 Made in China" dhe "Belt and Road"


Me zbatimin e ndërtimit "2025 Made in China" dhe "Belt and Road", të nxitur nga zhvillimi i shpejtë i fushave të ndryshme të aplikimit, shkalla e ndërmarrjeve të shkritore të Kinës është rritur nga viti në vit. Me zhvillimin e shpejtë të fushave të ndryshme të aplikimit, shkalla e përqendrimit industrial është rritur gradualisht dhe cilësia e produkteve është përmirësuar vazhdimisht. Ajo tregon se industria e shkritore ka hyrë në fazën e zhvillimit të mesëm dhe të lartë. Ekspozita Ndërkombëtare e Shkritore e Kinës (Pekin) do të vazhdojë të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Kinës (New Pavilion) me qëllim të rritjes së inovacionit dhe zhvillimit të industrisë së shkritore dhe të promovojë bashkëpunimin dhe shkëmbimin e thellë midis ndërmarrjeve. Në atë kohë do të ftojmë departamentet qeveritare, shoqatat e industrisë, ekspertët dhe studiuesit e ndërmarrjeve të mirënjohura brenda dhe jashtë vendit, si dhe elitën e industrisë që do të vijnë së bashku për të diskutuar mbi zhvillimin e ri të industrisë. Ne shpresojmë që CIFE të punojë krah për krah me ju për të krijuar një tjetër të ardhme të shkëlqyer!

Kategoritë produkt
  • Aktrime: Automjete, vegla makine, ndërtim anijesh, makineri ndërtimi, transport hekurudhor, makineritë e rënda, makineritë e minierave, makineritë tekstile, makineritë shtypëse, makineritë e përgjithshme, energjia elektrike, telekomunikacioni, industria petrokimike, ndërtimi i pajisjeve, tubacioni dhe valvula e pompës, inxhinieri komunale etj. . Si dhe llojet e produkteve të hedhjes përfshijnë hedhjes saktësi, hedhjes presion, hedhjes humbur shkumë, hedh rrotullues, hedhjes ulët presion, etj
  • Machine shkritore: Llojet e shkrirjes furre, automatike derdhje makine, linjë derdhur, qendra kryesore duke e bërë, mikser rërë, pajisje të përpunimit të rërës, pajisje rishitje rërë, pajisje të pastrimit shpërthim shtënë, makinë vdesin-hedh, pajisje saktësi hedh, pajisje të plotë hedh derdhur, robot, pajisje të shpejta të derdhjes, paisje për testimin e paisjeve, pastrimin e pajisjeve të mbrojtjes së mjedisit, pajisjet për trajtimin e moshës, pajisjet për trajtimin e ngrohjes, hedhjen e mykut, hedhjen e pajisjeve për riparimin e defekteve, pajisjet për përpunimin e hedhjes etj.
  • Materialet e shkritore: rrëshirë shkritore, bojë, derdhur hekuri shkritore, ferroalloy, metali me ngjyra, ushqyes izoluar, filtër, koks shkritore, rërë silicë, rërë precoated, rërë chromite, pluhur qymyr, inoculant, agjent rafinim, nodulizer, vermiculizer, mbartës dregs , sol siliciumi, materiale refraktare, etj lëndë e parë shkritore dhe materiale ndihmëse.
  • Instrumenti: Makinë testuese e makinerisë së rërës së mykut, spektrometrës së leximit të drejtpërdrejtë, kontrollorit të performancës së mekanikës, makinës së matjes së tre matësave, kutisë së testimit të ndikimit të temperaturës së lartë dhe të ulët etj.

500 Figurë u larguan