Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

AgroChemEx & CIFE & AGROTECH

Од октомври 12, 2020 09: 00 до октомври 14, 2020 18: 00
86-10-8488 5931;86-10-8488 5108

http://www.agrochemex.org/

Booking.com
http://www.agrochemex.org/

AgroChemEx & CIFE & AGROTECH

AgroChemEx & CIFE & AGROTECH

ACE & CIFE & AGROTECH SHANGHAI е најважната годишна манифестација во индустријата за заштита на земјоделските култури, која успешно се одржува Повеќе од десет сесии со заеднички напори на CCPIA и сите партнери, како и сведоци на развојот и напредокот што се случи во глобалниот агрохемиска индустрија.

Над 800 изложувачи и 14,000 Посетители од 80 земји
Еден од најголемите меѓународни настани за агрохемикалии, без разлика дали ќе се сретне со владини власти, носители на одлуки на високо ниво или посета за да ја видите изложбата што ги собира повеќето квалификувани производители, формулатори во Кина, AgroChemEx ви нуди одлична едношалтерска услуга.

Кој изложува?

Изложбата привлекува производители во возводниот и низводниот индустриски ланец на производство на ѓубрива-пестициди и ѓубрива-снабдување со суровини, ТЦ, посредници, формулација, преработка, опрема за пакување, ѓубриво од нов вид, растворливи во вода ѓубриво, уред за заштита на земјоделски култури, земјоделска авијација и друго сектори поврзани со целата индустрија за заштита на земјоделските култури. Меѓународните изложувачи доаѓаат од Австралија, Бразил, Германија, Индија, Кореја, Полска, Русија, Шпанија, Швајцарија, САД, Велика Британија и Виетнам.

Високи светла
 • Содржини на високо ниво кои ги опфаќаат прописите, развојниот тренд, новата технологија
 • Партнери кои се лидери на векторите за мислење и информации
 • Водечки земјоделски беспилотни летала и авијатичари кои се вклучени во секторот "АгроТех"
 • Меѓународен павилјон организиран од земјите на 12
 • Над 90% од изложувачите на ѓубрива постигнуваат договор врз основа на ACE & CIFE платформата

Заинтересирани

 • Gravatar

  Патриамиаренго

Оди

 • Gravatar

  мехрас

мехрас
заборавете ја лозинката
Јас се регистрирав во вашата страница и исто така за AgroChemEx & CIFE & AGROTECH, но направив некои грешки и го напишав своето име неправилно, така што сакам да го коригирам, но кога сакам да се најавам, не ја прифаќам мојата лозинка. што да правам сега? како можам да ги коригирам моите информации?
благодарам еден куп

500 Останати симболи