Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Генерален саем за стоки

Од Јуни 03, 2020 09: 00 до Јуни 05, 2020 18: 00
020-83528927 / 020-87628989
Посети: 7715

Генерален саем за стоки

Саемот за стока Гуангдонг (Гуангжу) го зема Гуангжу како прозорец, го поврзува делта на реката бисер, се вкорени во јужниот пазар на Кина, зрачи низ цела Кина и гради професионална, ефикасна и влијателна платформа за промовирање на развој на индустријата и иновации, истражување на нови идеи за развој на дневни потреби. Како еден од најразвиените региони во Кина, дневните потреби на Гуангжу имаат силна побарувачка на потрошувачи и силна водечка сила на пазарот и станаа најважните домашни дневни потреби за производство и база на потрошувачи, што има силен ефект на зрачење на целата земја.

Во исто време, изложбата ќе се рекламира преку широка и влијателна надворешна реклама, професионален пазар, користење на телефон, WeChat, пребарувачки, факс, електронска пошта, домашни посети, како што се покани висококвалитетни професионални дилери, агенти, подарок компании, бизнис супер, шалтери, хотели, мобилен интернет бизнис механизам, кој бизнис тим, прекугранични групи за набавка на електрична енергија и сл, публиката се очекува да го надмине 30000 лице-време, достигнување претпријатие, пазар, купувачи помеѓу понудената ситуација.

Без разлика дали сакате да го подобрите имиџот на брендот, да ги одржувате односите со клиентите, или да го проширите новиот бизнис низ целата земја, секојдневното изложување на стока Гуангдонг (Гуангжу) ќе биде вашето шоу претпријатие-сила, во потрага по партнери, за да постигнете деловна соработка по мудар избор!

Категории на производи

Производи од не'рѓосувачки челик, производи за еднократна употреба, пластични производи, средства за чистење, кујнски прибор, бамбус и производи од дрво, стакларија, дневна керамика, додатоци за бања, дневни хемикалии, потрошен материјал за домаќинства, мало домаќинство, мали апарати за домаќинство,

500 Останати симболи