München Maraton 2024

München Maraton
From October 13, 2024 until October 13, 2024
München – Müncheni Olimpiai Stadion, Bajorország, Németország
(Kérjük, mielőtt részt venne, ellenőrizze a dátumokat és a helyszínt az alábbi hivatalos oldalon.)

GENERALI MÜNCHEN MARATON

A Generali München Marathon 2023 győztesei egy pillantással. GYŐZTES FÉLMARATON. GYŐZTES FÉLMARATON. A GMM cégeknek és csapatoknak! Csak együtt érheti el a célját! Itt vagyunk neked! A runGMM KÖZÖSSÉG. Fényképei a GMM 2023 GMM díjátadóról. Maradj naprakész! Kérdése van a GMM-mel kapcsolatban? Itt vagyunk neked!

Eldőlt az idei GENERALI MÜNCHEN MARATHON kollekció dizájnja. A futóingekhez most először érhetők el különböző alapszínek - színtől és futókedvtől függően. A hölgyek tudnak.

Még a legkisebbek is visszatértek a kifutóba. Viseld fel az új mini maratoninget és menj át az Olimpiai Parkba október 12-én, szombaton! A futóing gyerekeknek és fiataloknak az ACTIVE-ban.

Kenyai kettős győzelem született egy eseménydús GENERALI MÜNCHEN MARATONON. Míg Bernard Muia jó időjárási körülmények között nyert 2:09:17 óra alatt és a második leggyorsabb győzelmi idővel.

A kenyai Bernard Muia Katui az utolsó pillanatban tudott feljebb lépni Münchenben, miután más sportolók is kiestek, és 2:09:17 óra alatt megnyerték a maratont.

A kenyai Catherine Cherotich 2:31:34 óra alatt nyerte meg a maratont, és új legjobb időt ért el. Már nemzetközi hírnevet szerzett magának azzal, hogy megnyerte a maratont Észak-Macedón fővárosában, Szkopjében.

Adane Belete Wuletaw 64:37 perc alatt ünnepelte győzelmét a félmaratonon. Ez azt jelentette, hogy 20 másodperccel javította egyéni legjobb idejét. A 26 éves játékos az LG TELIS FINANZ Regensburg csapatában versenyez, és elemében van a 3000 métertől a félmaratonig terjedő távokon.