Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Dongguan - Qendra Tregtare Ndërkombëtare Moderne Guangdong

http://en.gde.cc/

Booking.com
Adresa: Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave Moderne Guangdong
Faqja e internetit: (http://en.gde.cc/)

Booking.com E vendosur në zonën qendrore të zonës Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay, Qendra Ekspozuese GD Modern International (GDE) është parajsa ekspozuese për Kinën e Jugut.

Lidhur me pesë aeroportet kryesore të zonës PRD dhe sistemin më të përparuar të trafikut dhe autostradave në botë, GDE është i rrethuar nga ndërmarrjet e biznesit, si rezultat, të gjitha bëhen të përshtatshme dhe efektive. GDE u shërben panaireve ndërkombëtare me objekte të mira dhe mirëpret të gjithë miqtë nga vende të ndryshme me shërbim të sinqertë.

Për shkak të GDE, Delta e lumit Pearl është si një tigër me krahë. Këtu, produktet, shërbimet dhe teknologjitë takohen me blerësit dhe kompanitë të gjejnë partnerë. Ajo ndërton një platformë tregtare ndërkombëtare.

Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave Moderne Guangdong ofron 130,000 sqm sipërfaqe ekspozitë dhe 80,000 m² sipërfaqe ekspozitë në natyrë, e cila është një nga qendrat më të mëdha ekspozitë në Azi. Zotëron sallat e mëdha të ekspozitës 6 dhe dhomat e takimeve multifunksionale 11, më e rëndësishmja mund të strehojë njerëzit 2,000.

Qendra ekspozuese është e pajisur me sistem komunikimi të avancuar, sistem të ujit dhe energjisë elektrike, sistem sigurie, sistem kondicionimi dhe sistem udhëzues.

zou1