Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong, Kowloonbay Qendra Ndërkombëtare e Tregtisë dhe Ekspozimit (KITEC)

https://www.kitec.com.hk/

Booking.com
Adresa: 1 Trademart Dr, Gjiri i Kowloon, Hong Kong
Faqja e internetit: (https://www.kitec.com.hk/)

Booking.com Qendra Tregtare dhe Ekspozita Ndërkombëtare Kowloonbay (KITEC), e vendosur në një nga zonat kryesore komerciale në Hong Kong, me një sipërfaqe bruto totale katrore prej 1.76 milion sq ft, ofron një gamë të plotë të hapësirave të zyrave fleksibël dhe vendeve të ngjarjes për çdo lloj biznesi, koncerte, ekspozita, konferenca, bankete dhe argëtuese.

Ju gjithashtu do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në E-Max, një hapësirë ​​pazaresh dhe argëtuese 900,000 sq.ft, me një përzgjedhje të mirë të shitoreve të F & B, destinacionit dhe pazareve të përshtatshme duke pritur që ju të eksploroni!

KITEC është me të vërtetë një kompleks komercial klasit botëror me pajisje të integruara që ju ofron zgjidhjen më të zhdërvjellët për biznesin tuaj. Çfarëdo që të sjell këtu, ne jemi të përkushtuar që ta bëjmë përvojën tuaj me të vërtetë të dobishme.