Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita dhe Kongresi i Shanghai Expo Botërore

Adresa: 1099 Guozhan Rd, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 200126
Faqja e internetit: (http://www.shexpocenter.com/en/)

Booking.com

(Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map,Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë)

Shanghai East Best Convention & Exhibition Management Co., Ltd u krijua për të operuar ekspozitën dhe konventën e Shangait Expo World gjatë periudhës Expo Botërore dhe për të zhvilluar më tej dhe shfrytëzuar vendin pas World Expo. Biznesi i saj mbulon organizimin e ngjarjeve të tilla si ekspozita, konferenca, ngjarje të biznesit, kulturë dhe argëtim, si dhe ngjarje sportive, duke përfshirë dhënien me qira dhe administrimin e lokaleve, planifikimin dhe organizimin e ngjarjeve, ndërtimin e kabinave, leasingun e mobiljeve, ekspozitën e transmetimit, dizajnimin e reklamave etj.
Biznesi kryesor
Lizingu i vendit dhe menaxhimi.
Planifikimi dhe organizimi i ngjarjeve.
Ngjarje që mbështesin shërbimet: ndërtimi i kabinëve, dhënia me qira e mobiljeve, përcjellja e ekspozitave, dizajnimi i reklamave etj.
Shërbime të tjera: relaksim, turne, argëtim, ushqim dhe pije, shërbime të shitjes me pakicë.