Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Diving Resort Travel Expo - Shanghai

Nga prilli 24, 2020 09: 00 deri në prill 26, 2020 18: 00
+86 21 6475 3288

http://www.chinadiveexpo.com/thedrtshow.php

Booking.com
http://www.chinadiveexpo.com/thedrtshow.php

Shanghai konsiderohet shpërndarësja më e përshtatshme e tregtisë së biznesit në Azi Paqësor me banorë miqësorë dhe të arsimuar, një popullsi të madhe të sportistëve të sporteve të ujit, shërbime financiare dhe shpërndarës të cilësisë së lartë.

DRT SHOW konsiderohet të jetë mbledhja më e madhe e entuziastëve të zhytjes, ruajtësit e deteve dhe të gjithë ata që kanë një pasion për botën nënujore. DRT SHOW ka përmbushur një përgjigje dërrmuese si një ngjarje e rëndësishme rajonale. Ne jemi të mbështetur nga ekspozuesit e nivelit të lartë, bordet e turizmit, sistemet e trajnimit, prodhuesit kryesorë të pajisjeve të zhytjes, prodhuesit e pajisjeve të ujit të pijshëm, vendpushimet e zhytjes, shoqatat e ruajtjes detare dhe organizatat e zhytjes. DRT SHOW promovon në masë të madhe biznesin e tregtimit dhe eksportit dhe është bërë ngjarja më e rëndësishme dhe 'DUHET VIZITON' në Azinë e Paqësorit.

Shfaqjet 8 DRT do të zhvillohen në qytetet 8 në Azi, duke përfshirë Hong Kongun, Shangaiin, Pekinin, Guangzhouin, Tajvanin, Filipinet, Malajzinë dhe Indinë.

Profili i Ekspozuesit
 • Pajisjet dhe Prodhuesit e Zhytjes
 • Pajisjet e Ujit Sportiv dhe Prodhuesit
 • Furnizuesit
 • tregtarët me shumicë
 • eksportuesit
 • Shitësit me pakicë
 • Organizatat dhe Institucionet e zhytjes
 • Agjencitë e Certifikimit të Trajnimit
 • Klube zhytjeje
 • Agjencia e Udhëtimit
 • Bordi i Turizmit
 • Hotele dhe Resorts pingulthi
 • Jetojnë në bordin e operatorëve të zhytjes
 • Fotografia Underwater dhe Videography
 • Revista me lidhje me zhytjen dhe mediat elektronike
 • Kompanitë tregtare zhytjeje

Booking.com

500 Figurë u larguan