Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong Houseware Fair

nga Korrik 25, 2020 09: 30 deri Korrik 28, 2020 17: 30
(852) 1830 668; 2240 4609

Hong Kong Houseware Fair

Ndërsa konsumatorët modern shpenzojnë më shumë në shtëpitë e tyre të ëndrrave

Ndërsa konsumatorët modern shpenzojnë më shumë në shtëpitë e tyre të ëndrrave, Panairi HKTDC Hong Kong Houseware paraqet një pasuri të madhe për furnizuesit kryesorë për t'u lidhur me blerësit nga e gjithë bota. Si ngjarja kryesore e Azisë në këtë lloj, Panairi paraqiti ekspozuesit 2,300 dhe mbi blerësit 29,500 në një vitrinë të pakrahasueshme me një të fundit të të funditve dhe më të mëdhenjve në botën e houseware.

Shtëpia e industrisë është brohoriti më i lartë

Shtëpia e industrisë është brohoriza më e madhe, salla e Elegance ekspozon markat e famshme, koleksionet e projektuesit dhe disa nga produktet më të preferuara në treg, Prezantuar në një mjedis elegant dhe të zbukuruar bukur, Salla është një portë e menjëhershme për blerësit që theksojnë cilësinë, zejtari dhe një rekord të provuar.

Kategoritë kryesore të ekspozitës:
 • Arti dhe artikujt artizanal
 • Lule artificiale
 • baby Produkte
 • Produkte Banjo
 • Bukuri dhe Personal Care Items
 • Qirinj dhe ndjesi e aromës
 • Pastrimi & Lavanderi Items
 • Produkte Eco-Friendly
 • Produktet e lidhura me kafen
 • Dekor në shtëpi festive
 • mobilje
 • Kopshtarisë dhe Aksesore Outdoor
 • Produkte DIY
 • Produkte të Shëndetit
 • Home Pajisje
 • Dekor të Brendshëm dhe zejtarisë
 • Enë gatimi dhe Gadgets
 • Furnizime për kafshë
 • Produktet e Gjenerimit të Argjendtë
 • Zgjidhjet e ruajtjes
 • Takëm
 • Shërbimet e Tregtisë
Karakteristika të veçanta:

Salla e Elegance - hapësirë ​​e rafinuar për koleksionet e projektuesit dhe produktet e markës

Bota e ngrënies gjobë - një zonë Premium për enë gatimi, sendesh dhe vegla veglash dhe pajisje.

Bota e dekoreve të bukura - një zonë premium për produktet e dekorimit në shtëpi.

Fillimi - një platformë ku sipërmarrësit e rinj do të kenë mundësinë të shfaqin risitë dhe kreativitetin e tyre të fundit.

Ngjarje të njëpasnjëshme: HKTDC Hong Kong International Home Tekstile dhe orendi të drejtë

->

Thiết Kế Nội Thất Qyteti Chung Cư Royal
Thời gian tổ chức sự kiện hợp lý, vì hiện tại đang có dịch nCoV. Tôi hi vọng mọi người có thể đến tham gia sự kiện đông.
0
Hanan Barzilay
Tregtarët më të mirë të blerësit dhe shitësit. Shumë dhurata të mëdha
0

500 Figurë u larguan