Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Faza 3 e Vjeshtës e Kantonit të Panairit - Panairi i eksportit dhe importit

nga October 31, 2020 09:30 deri November 04, 2020 18:00
(8620) 28-888-999

Panairi i Kantonit (Panairi i Importit dhe Eksportit në Kinë) është panairi më i madh tregtar me shkallën më të madhe, shumëllojshmërinë më të plotë të ekspozitave, shpërndarjen më të gjerë të blerësve jashtë shtetit dhe qarkullimin më të madh të biznesit të mbajtur në Guangzhou të Kinës. Më shumë se 25,000 ekspozues, rreth 200,000 blerës do të marrin pjesë në panair dy herë në vit, secila është e ndarë në tre faza.

Faza e Tretë e Kantonit, përqendrohet në veshje, këpucë, çanta ... dhe ilaçin ushqimor që siç është përdorimi te njerëzit. Ka shfaqje të modës. E preferuara e grave për 3 faza.

Data: 31st Tetor - 4th Nov.

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit dhe Kërkimi i Produkteve


Meshkujt dhe Veshje e Grave

 • Për Gratë: bluza, funde, pantallona, ​​pantallona, ​​kostume, tunika, sweaters
 • Për meshkujt: xhaketa, pantallona, ​​këmisha, mëngë, kostume, sweaters
 • Dresses dhe Gowns: Dresses Wedding, Dresses Koktej, Evening Gowns
 • Të tjerët

Veshin e fëmijëve

 • Tops, Skirts, Trousers, Ensembles, mantelet

Të brendshme

 • Brendshme dhe vë, Pajamas, Bathrobes, Loungewear, Swimwear
 • Veshja e foshnjave dhe amësisë

Sport dhe veshmbathje

 • Xhinse veshin
 • Sport dhe veshmbathje
 • Sportive: Sportive profesionale, Sportive të rastësishme
 • Veshja e Rastit: Xhaketa / xhaketa, karkaleca të erës, T-Shirts, pantallona të shkurtra
 • Të tjera: Uniformat, Veshje të punës

Furs, Lëkurë, Downs & Related Products

 • Produkte Lesh dhe Fur: Lesh Materiale, Produkte Lesh (Rrobat / Hats / Doreza / mbështetëse mbështetëse / Beds Pads)
 • Lëkurë dhe lëkure Produkte: Materiale lëkure, veshje lëkure, dhe etj
 • Produkte Down (Down Go Down, Duck Down, Feather Chicken), Products Feather (Pendë Duster, Pendë Lule, pendë Dekore, etj), Down Produkte (Down Rrobat, Down Bed Sets, Down Sleeping Bags)
 • Lesh kashmiri & lesh kashmiri
 • Të tjerët

Aksesorë dhe pajisje të modës

 • Aksesorë Moda: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse
 • Pajisje Garment: Pads sup, Etiketa, Zippers

Faqja Tekstile

 • Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja
 • Tapiceri Tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Divan Mbulon
 • Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon
 • Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile
 • Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Materiale të papërpunuara tekstile dhe Fabrics

 • Pëlhurë: pambuku / Blends, poliestër / blends, liri / blends, Silk / Nitrocellulose mëndafshi, Lesh / Fleece, Fabrics të veçanta të endura, jo të endura Fabrics, Industriale Metrazhe
 • Fibra dhe fijet:
 • Fiber: Fiber perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Made Man, Fiber sintetike, Fiber Inorganik / Mineral, Fiber Kimike
 • Fije: pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends
 • Të tjera: Aksesore rrobash

Tepiha & tapiceri

 • Tepiha të prodhuara nga makina
 • Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë
 • tapestries
 • Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

Këpucët

 • Këpucë Moda: Këpucë për meshkuj, këpucë për femra
 • Shoes Sportive: atlete të ndryshme, Running Shoes, Shoes Hiking, këpucë palestër, këpucë trajnimi, dhe të tjerët
 • Këpucë për fëmijë • Sandale, pantofla
 • Këpucë dhe çizme për përdorime të tjera të veçanta dhe gjysëm-të gatshme

Furnizime me zyra

 • Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink
 • Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.
 • Furnizuesit e Zyrës: Staplers, Staples, lidhësit, heqësit kryesor, gërshërë, gërshërë, thika letre, kontejnerë Pen, konteinerët letër Clip, Mbajtësit kasetë ngjitëse, Sundimtarët, litarët e kaseta, Sharpers Pencil, Fluid Korrigjim, Erasers, ngjitës, kaseta Transparent ngjitëse, Kaseta ngjitëse, kopsa, vulosje dhe pulla postare, Makina llogaritëse, Tabelat, Mbajtësit e kartës së emrit, Mbajtësit e gazetave
 • Produkte letre: Fletore, Letra Memo, Letër Faksi, Letër Kompjuterike, Letër Printimi Ink-jet me ngjyra, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare, Letër për Përdorim Financiar
 • Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels
 • Dekorime të Desk
 • Produkte dhe Pajisje për Automatizim të Zyrave, Furnizime për Zyre të Konsumit

Rastet dhe çantat

 • Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike
 • Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC
 • Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike
 • Raste të tjera, çanta dhe pajisje

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

 • Produkte sportive
  Indoor & Outdoor Sports Produkte: Balls dhe Aksesore, Boxing Pajisje, Skateboards, Roller patina, patina, pajisje Fitness, Pajisjet e trajnimit shtëpiake, rrjetet sportive, Trampoline, Archery, Biciklete dhe aksesorëve të saj, Bilardo, Pajisje për rrafshnalta, Pajisje për kuaj, Pajisje sportive në plazh, Syze sportive, Rastet sportive dhe çanta Sportet e ujit dhe Pajisjet për zhytje: Syze, Maska zhytjeje, Kostume për zhytje, Flappers, Pajisje për skijim në ujë Sport Suvenire: kupola trofe, certifikata shpërblimi, medalje, flamuj, emblema
 • Produkte udhëtimi dhe rekreacioni
  Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Ilaçe, produkte shëndetësore dhe pajisje medicinale

 • Mjekësia tradicionale kineze: Herbs kineze, ekstrakte bimore
 • Medikamentet Kimike dhe Biopharmaceuticals: Medicines, Raw Materials Medicine, Intermediates Medicine, Biopharmaceuticals
 • Produktet Shëndetësore: Medicinale Shëndetësore, Produktet e Shëndetit Natyror, Alkooli i Mjekuar Kinez, Alkooli Shëndeti, Pije, Tonikë
 • Produkte të kujdesit të flokëve dhe flokëve: Cosmeceuticals, Produkte të kujdesit të trupit, parukë dhe gjymtyrë artificiale, Produkte të formës së trupit, Materiale për kujdesin e bukurisë
 • Home Produkte Mjekësore Care: Bilancet e trupit të shtëpisë, kabinetet e mjekësisë, çanta me ujë të nxehtë, çikleta
 • Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Riprodhues: Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Seksual, Produktet dhe Pajisjet e Planifikimit Familjar
 • Pajisje për Kujdesin Shëndetësor dhe Rehabilitues: Pajisjet e Rehabilitimit, Pajisjet e Masazhit, Instrumentet Fizioterapeutike, Pajisjet e Fitness

Pajisje diagnostike dhe terapeutike

Instrumente të ndryshme kirurgjikale, instrumente mjekësore elektronike, instrumente laboratorike klinike: Reagente dhe instrumente diagnostike in vitro, instrumente optike mjekësore, instrumente lazer mjekësore, instrumente fizioterapeutike, diagnoza të lejeve minimalisht invazive, pajisje biokimike dhe të ngjashme, pajisjet integruese të mjekësisë tradicionale kineze dhe perëndimore , Pajisjet e Monitorimit të Zemrës, Pajisjet e Imazheve Mjekësore, Pajisjet e Zbulimit Biokimik, Monitorimi i Gjaku i gjakut, Metoda e Glucozës së Gjakut, Termometri, Sistemet e Endoskopit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të ulët, Pajisjet e Dializës Terapike, Pajisjet mjekësore me rreze X dhe MRI, Accelerator, ENT & Syri & Dental dhe Oral Diagnoza dhe Trajtimi Pajisjet, Pajisje Dentare Klinike: Diagnoza Dentare Pajisje Mjekësore, Pajisjet Dentare Kirurgjisë, Pajisje Dentare Laboratori, dhe Materiale Dentare

Pajisje ndihmëse spitalore

Pajisjet e Dezinfektimit dhe Sterilizimit, Pajisjet e Oksigjenit dhe Furnizimit, Pajisjet e Bankës së Gjakut, Pajisjet e Trajtimit të Ujit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të ulët, Pajisjet e Lehtësisë vetëm, Sistemi i Telemjeksisë, Sistemi Informativ i Spitalit, Sistemi i Automatizimit të Zyrave Spitalore, Pajisjet e Mbrojtjes dhe Pajisjet Mbrojtëse mbi Rrezatimin Bërthamor, Spitali i Përgjithshëm i Pajisjeve: Departamentet Aseptike, Sistemi i Monitorimit të Lagjeve, Shtretërit e Spitaleve të ndryshme, Ambulancat Spitalore, Stretchers dhe Artikuj të tjerë Ndihmës të Parë, Programet e Aplikimit në Spital: Të dhënat e Spitalit dhe Sistemit të Përpunimit të Imazhit, Tabelat Operative të ndryshme dhe Pajisjet e Specializuara, Instrumente biologjike laboratorike, Mobilje mjekësore


Ushqim

 • Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

 • Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra
 • Kafe
 • Lëng frutash
 • Ujit të pijshëm

Të tjerët

 • Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)
 • Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Food & Drink

Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra

Kafe

Lëng frutash

Ujit të pijshëm

Të tjerët

Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)

Produkte agrokulturore

Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Shëndeti Ushqim: Vaj Peshku, Vitamina, Xhensen, Foleja e Zogut, Hashima


Artikujt e familjes

baby Produkte

Vagonet e Foshnjave dhe Pjesët e Kembimit

Vende të Sigurisë Infantile

Artikuj të familjes së foshnjës

Lodrat fëmijë

Produkte Pet

Ushqim kafshesh

Pajisje për kafshë shtëpiake

Dekorimi për kafshë

Kujdesi për kafshët dhe produktet e shëndetit

Pajisjet për Shëndetin e Familjes

Masazh Pajisjet

Karrige masazh

Pajisjet për Rehabilitimin e Familjes

Enë gatimi dhe sendesh

Kontejnerët prej çeliku inoks, kontejnerët me enamel, kontejnerët e materialeve të tjera

Tabela Dining Items dhe Dekore: Enët, thika dhe forks, qirinj Tabela, Tabela Dekore

Enë gatimi: Openers shishe, Corkscrews, Openers Can, zbukurime Hot Pot, kettles, thika për Kuzhina dhe profesionale, letër kuzhine, peeler, fletë metalike prej alumini, peshore, Sharps thikë, pastrues thikë, pots, Spades, lugë, Nutcrackers

Produkte Banjo

Produkte Banjo: Soaps, dush Gels, mouthwashes, Salt Bath / Bath naftës, pasta e dhëmbëve / brushave të dhëmbëve

Pajisje Bath: Bath Sponges, Bath Mats, banjo pasqyra, kontejnerët sapun të lëngët, tabaka sapuni, Stopper, peshqir i lagur, dush kapele, dush dushi, peshqir, peshqir racks, letër higjienike dhe letër fytyrës

Produkte pastrimi: Lavatriçe dhe Pajisje për Lavanderi; Detergjenteve, produktet e pastrimit të qumështit, deodorantët frigorifer, larjen e dritareve, fshesat, brushat, rrobat, mops, pajisjet polake, kova e plehrave, spades mbeturinave

Të përgjithshme Houseware: Çanta, Sun Umbrellas, Doreza për përdorim Civil, Doreza për Mbrojtjen e Punës, pellgje, kova, kunjat e veshur, varëse rrobash dhe raftet e veshjes, vishen Baskets, vishni Forks, grepa, Bordi hekurosje, racks këpucësh, kuti këpucësh, kabinete këpucësh, , Lighters, termometra, racks CD, kazanët e letrës, kabinetet për ruajtjen, racks Wine, Këmbaleca, bizhuteri, Produkte të tjera Houseware

Personal Care Products

Kozmetikë dhe Aksesore: Kozmetikë, Buzëkuq, Kozmetikë, Kozmetikë, Kozmetikë

Produkte Skin-Care: Kremra Bukuri, Krem Skin-Care, Krem Hand, Kremrat e Diellit, Furnizuesit e Masazhit, Parfumet

Produkte të kujdesit të flokëve dhe pajisje: Shampo dhe Conditioners, Combs, Gërshërë, Trimmers dhe Clippers, Headwear

Furnizime Bukuri Nail, Furnizime për Këmbë Furnizime, Furnizime Rruajtëse

Produkte të Kujdesit të dhëmbëve: Pastë dhëmbësh / Toothbrush Tooth Brush

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

Produkte sportive

Indoor & Outdoor Sports Produkte: Balls dhe Aksesore, Boxing Pajisje, Skateboards, Roller patina, patina, pajisje Fitness, Pajisjet e trajnimit shtëpiake, rrjetet sportive, Trampoline, Archery, Biciklete dhe aksesorëve të saj, Bilardo, & Pajisje në terren, Pajisje kuajve, Pajisje sportive në plazh, Syze sportive, Rastet sportive dhe çanta

Sportet e ujit dhe pajisjet e zhytjes: syze, maska ​​zhytjeje, kostume zhytjeje, flappers, snorkel, pajisje zhytjeje, paddleboard dhe aksesorët e saj, pajisjet e notit dhe aksesorët e saj, pajisjet e ujit-ski Sport

Produkte udhëtimi dhe rekreacioni

Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Rastet dhe çantat

Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike

Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC

Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike

Raste të tjera, çanta dhe pajisje

mobilje

Mobilje për Shtëpinë e Brendshme: Mobilje për Sallon, Restorant, Gjumi, Studim, Kuzhinë dhe Banjë

Mobilje në natyrë: Kopshti, Patio, Plazh, dhe Mobilje për Kampim

Clocks, Watches & Optical Instruments

Clocks: Clocks kuarc, Clocks Mekanike, Jumping Figura Clocks, Clock Radio, orët kabinetit, orët Wall, Tabela Clocks

Watches: Watches kuarc, Watches Mekanike, Jumping Figura Watches, LCD Display Watches, Timers, Watches Sport, Watches Moda, Watches Pocket, Watches Pendant

Clock & Watch Parts: Dials, Lëvizjet, Rastet, Dials, trajton, zinxhirët, Straps, watch qelqi, unaza rezistente ndaj ujit

Spektakla: syze për sy të shkurtër, gota presbyopike, lentet e kontaktit, syze dielli

Aksesore spektakli: Korniza, lentet, xhamat e kutive

Dekorime në shtëpi

Artware qelqi

Qelqe

Dekore qelqi

Të tjera Artware qelqi

Qeramikë arti

Qeramikë artistike

Qeramikë artizanale

Qeramikë Hortikulturore dhe Kopshtarisë

Furnizime me tavolinë

Letër shkrimi

Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink

Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.

Furnizuesit e Zyrës: Staplers, Staples, lidhësit, heqësit kryesor, gërshërë, gërshërë, thika letre, kontejnerë Pen, konteinerët letër Clip, Mbajtësit kasetë ngjitëse, Sundimtarët, litarët e kaseta, Sharpers Pencil, Fluid Korrigjim, Erasers, ngjitës, kaseta Transparent ngjitëse, Kaseta ngjitëse, kopsa, vulosje dhe pulla postare, Makina llogaritëse, Tabelat, Mbajtësit e kartës së emrit, Mbajtësit e gazetave

Produkte të letrës: Fletore, Pads Memo, Fax Paper, Kompjuteri, Paper Ink-jet Print Paper, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare

Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels

Fabrics dhe Home Textiles

Fabrics:

Fabrics: pambuku / blends, poliestër / Blends, liri / blends, mëndafshi / Nitrocellulose mëndafshi, leshi / qeth, Woven Fabrics Speciale, jo të endura Fabrics, Industrial Cloth

Fiber dhe fijeve: fibra perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Man Made, Fiber sintetike, Fibër inorganike / Mineral, Fiber Kimike, pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends

Të tjera: Aksesore rrobash

Faqja Tekstile:

Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja

tapete tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Sofa Covers

Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon

Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile

Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Aksesorë dhe pajisje: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse, jastëkë, etiketa, zippers

Tepiha & Tapestries:

Tepiha të prodhuara nga makina

Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë

tapestries

Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

i interesuar

 • Gravatar

  Florence Henry

 • Gravatar

  Coulibaly

 • Gravatar

  Brandon Grageda

 • Gravatar

  Ghaleb-GH

 • Gravatar

  ALKAG22

Shkuarja

 • Gravatar

  cantonfair.net

 • Gravatar

  shani patel

 • Gravatar

  BRENDA KATARIKAWE OPUS

 • Gravatar

  Tibor Szarka

 • Gravatar

  Yashkalariya

 • Gravatar

  Udoh Christian Chidiebere

 • Gravatar

  elkeraberg

 • Gravatar

  MahmoudSaade90

 • Gravatar

  DEEPAK MOTWANI

 • Gravatar

  Stephanus

 • Gravatar

  danielle

 • Gravatar

  [Email mbrojtur]

 • Gravatar

  Chhangte Laldinpuii

 • Gravatar

  MAKRAM887

 • Gravatar

  Arinzedike

 • Gravatar

  11SOCIETY

 • Gravatar

  Odongerel

 • Gravatar

  Kim Pua-Yñiguez

 • Gravatar

  Vviriya

 • Gravatar

  kli12985

 • Gravatar

  赵振贤

 • Gravatar

  Ali banisaeid

 • Gravatar

  Lee Hwan Ho

 • Gravatar

  Moises Matatoff

 • Gravatar

  Krystal Darr

 • Gravatar

  Saeed Alabamasi

 • Gravatar

  Josh1988

Lavdi
Faza 3
Dita e mbarë ne blerësit tanë nga Amerika Qendrore dhe marrim pjesë në panair çdo vit, këtë vit ju lutemi këshilloni nëse kjo do të bëhet përmes uebit dhe cilat janë hapat që duhet të ndiqni.


faleminderit

0
Ne jemi shumë të interesuar për këtë panair. Shpresoj të gjej shumë produkte të rinj të drogës dhe shumë partnerë të mirë prodhues. Sidomos kur ishte përhapur epidemia e Corona
0
Zonja Handanta dore
Të nderuar prodhues,
Ne po lançojmë një markë në zonën e çantave të zonave në muajt e ardhshëm 4, njeriu i famshëm kryesor i Bollywood është partneri ynë në këtë sipërmarrje.
Buxheti është 50 milion dollarë për vitin e parë.
Plz na dërgoni profilin tuaj të korporatës, me rekord të saktë. Ne do të vizitojmë Kinën në November dhe do të doja të vizitojë fabrikat tuaja për porositë tona fillestare.
Plz postë tek [Email mbrojtur] lc.com
Ju faleminderit,
Prashant Pandit
+ 91 9867671212-

0
Henrik
vizitë
Hi
A do ta vizitoj shfaqjen, a mund të më dërgoni lidhje për bileta

0
marcela lee
희망
악세사리 로 박람회 방문 을.
초대장 을 어떻게 받는 지요? 10 31 박람회.

0

500 Figurë u larguan