Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

CAC Fair

Nga prilli 21, 2020 09: 00 deri në prill 27, 2020 20: 00
020 - 8923 1623

http://www.cacfair.com/en/index.html

Booking.com
http://www.cacfair.com/en/index.html

E themeluar në 1996, CACFair Weaving + Home Décor është një panair i miratuar nga UFI, i organizuar nga Guangzhou Yi-Wu International Exhibition Co.Ltd. CACFair është mbajtur me sukses në Guangzhou për seancat 47, në pranverë dhe vjeshtë çdo vit. Panairi tani është tregu më i madh i Kinës për shportën natyrore të gërshetimit, dhuratë dhe dekorime. Ajo ka krijuar reputacionin e saj në mesin e blerësve nga e gjithë bota për produktet e saj konkurruese dhe shërbime të vëmendshëm.
CACFair do të mbahej gjerësisht në Qendrën e Ekspozitës Nan Fung.

Kategoria produkt:

 • Artikujt e familjes
  Mobilje të brendshme; Magazinim; Furnizime për kafshë; Ndriçim; Takëm;
 • Kopshtarisë dhe jashtë
  Mobilje në natyrë; Lule artificiale dhe bimë; Pajisje për kopshtarinë; Magazinimi në natyrë; Vase; Vazo lulesh në natyrë;
 • Dekorime në shtëpi
  Pajisje për shtëpi; Arte dhe Mjeshtëri; Korniza fotografike; Postera dhe Printime të Artit; Aromat e dhomës; Candle & candlestick;
 • Dekorime sezonale
  Lule ornamentale; Dekorime të festivalit; Dekorime sezonale; Pajisje ornamentale;
 • Giftware & Suvenire
  Suvenire të festivalit; Dhuratat; Produkte letre;
 • Faqja Tekstile
  Produkte të Towel & Linens Linens; Carpet; mbështetëse; Tekstile për fëmijë; Tavan banjo;

500 Figurë u larguan