Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Internet + mundësuar nga CEBIT

Nga tetori 16, 2019 09: 00 deri në tetor 19, 2019 18: 00
+ 86-20-86266696 ext.8002

http://www.internetplus-expo.com/En/

Booking.com
http://www.internetplus-expo.com/En/

c809.jpg - 72.35 kB

Rreth Internetit + mundësuar nga CEBIT

Si ngjarja e parë e madhe vendase dhe më e mëdha në sektorin "Internet Plus", Internet + mundësuar nga CEBIT, përmes demonstrimeve të aplikacioneve dhe aktiviteteve të shkëmbimit dhe tregtisë, përqendrohet në promovimin e integrimit inovativ të teknologjisë së informacionit të gjeneratës së re me industrinë moderne të prodhimit dhe industria e shërbimeve të lidhura me prodhimin, të cilat përfaqësohen nga Interneti, Cloud Computing, Internet of Things dhe Big Data. Duke iu përmbajtur parimit të funksionimit të bazuar në treg, organizatori bashkon duart me Deutsche Messe të klasit botëror për të ndërtuar Internet + të mundësuar nga CEBIT në ekspozitën gjithëpërfshirëse botërore për shfaqjen dhe tregtimin e rezultateve teknike të "Internet Plus", duke shfaqur nivele të larta, shkalla më e madhe, numri më i madh i vizitorëve në tregti dhe efekti më i mirë i transaksionit. Ndërkohë, Foshan është duke u zhvilluar në një zonë pilot për inovacionet e aplikacioneve në internet "Internet Plus" të Kinës, si dhe një Qendër Botërore të Internetit Plus.

Internet + Shfaqja kryesore tregtare e ekonomisë dixhitale e organizuar në jug të Kinës

Republika Popullore e Kinës është një nga tregjet më të rëndësishme për teknologjitë e digjitalizimit, e karakterizuar nga një rritje dinamike dhe një grup i shpejtë në rritje i lojtarëve kryesorë globalë, veçanërisht në fushat e internetit industriale, tregtisë elektronike dhe financave të internetit. Përkundër këtij sfondi, Internet + i mundësuar nga CEBIT përqendrohet në temat thelbësore të inteligjencës artificiale, sigurisë së internetit, zgjerimit të brezit të gjerë në Kinë, aplikacioneve inovative të TI dhe Industry 4.0.

Kategoria produkt
 • Zgjidhje dixhitale të biznesit
 • E-commerce
 • Interneti i industrisë
 • ERP
 • CRM
 • HRM
 • SCM
 • Financimi i të Dhënave të Mëdha
 • Marketingu i të Dhënave të Mëdha
 • Financë e zgjuar
 • Pagesa në internet
 • Siguria dhe zgjidhjet e rrjetit

500 Figurë u larguan