Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi ChinaForge

From November 17, 2020 09:00 until November 20, 2020 18:00
+ 86-10 53056669-

http://www.chinaforge.com.cn/en/


Booking.com
http://www.chinaforge.com.cn/en/

Panairi ChinaForge

Panairi ChinaForge

Panairi ChinaForge do të shfaqë një ekspozitë të formësimit dhe formimit të metaleve, fabrikimit, falsifikimit dhe vulosjes së teknologjisë, përpunimit të metaleve, pajisjeve dhe formimit të metaleve të Kinës, teknologjisë prodhuese, lajmeve për industrinë e Kinës, makineri dhe pajisje elektronike, industri ndërkombëtare të vdesin dhe mykut

500 Figurë u larguan