Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Zinxhirit Ftohtë të Taipei


From November 15, 2019 09:30 until November 18, 2019 18:00
+ 886-2 26596000-

Me rritjen e shqetësimit të konsumatorëve lidhur me gjurmueshmërinë e produktit, cilësinë dhe sigurinë, është jetësore që kompanitë të miratojnë zgjidhje efikase dhe të besueshme të zinxhirit të ftohtë me sistemin e monitorimit dhe menaxhimit në të gjithë zinxhirin e furnizimit. Kjo jo vetëm siguron cilësinë dhe sigurinë e mallrave të ndjeshme ndaj mjedisit, por gjithashtu rrit ndjeshëm integritetin dhe performancën e markës, si dhe efikasitetin operacional. 

 
Profili i Ekspozitës
 
Inxhinieri e Ftohjes dhe Izolimit në Ruajtjen e Ftohtë
 1. Pajisjet e Sistemit të Ftohjes dhe Aksesorët
 2. Ruajtja dhe Aksesorët e Ftohtë të Montuar
 3. Dyer me izolim, vulat e derës dhe valvulat
 4. Sistem ndriçimi dhe pajisje
 5. Projektimi i Ftohtë Storage, Ndërtimi dhe Ruajtja e Shërbimeve
 6. Tuba, lidhës tuba dhe komponentët
 7. Teknologjitë e Humidifikimit dhe Dehumidification
 8. Materialet e nënshkrimit dhe izolimit
Sistemi i izolimit dhe materialet
 1. Teknologjia e Humidifikimit dhe Dehumidification
 2. Fittings tub, valvola, dhe Aksesore
 3. Materiali i izolimit, Materiali i izolimit dhe Bordi i izolimit
 4. Teknologjia e kontrollit të temperaturës së zgjuar dhe sistemi i monitorimit
Magazinimi dhe Pajisjet e Paketimit
 1. Teknologjitë Inteligjente të Kontrollit të Temperaturës dhe Sistemin e Telekomandës
 2. Pajisjet e Transportit dhe Magazinimit
 3. Pajisje paketimi dhe marrja
 4. Pajisjet e Trajtimit dhe Klasifikimit
 5. Sistemi i kontrollit të sigurisë dhe gjurmueshmërisë
 6. Zgjidhjet e paketës së zinxhirit të ftohtë
 7. Departamenti i Sistemit të Menaxhimit dhe Grumbullimi i të Dhënave
Logjistika për Zinxhirin e Ftohtë
 1. Shërbimet e Transportit të Linjës dhe më pak se sa Carload (LCL)
 2. Shërbimet e Ofrimit të Zinxhirit Ftohtë
 3. Shërbimet e Transportit për Farmaceutikë
 4. Shërbimet e Magazinimit të Palëve të Treta
 5. Shërbimet e Përpunimit të Shpërndarjes
Automjetet dhe pajisjet e frigoriferit
 1. Kamionë, rimorkio dhe kontejnerë
 2. Trupin e makinës frigoriferike dhe materialet e izolimit
 3. Bimët e ftohjes së transportit
 4. Sistemi i Telematikës për Menaxhimin e Transportit dhe Monitorimin e Lagështisë së Temperaturës
Pajisjet për akumulimin dhe izolimin e ftohtë
 1. Pajisjet e shpejta të ngrira, Makina e akullit dhe Pajisjet e ftohjes
 2. Ftohës vakum
 3. Frigorifer dhe kabinete për mjekësi dhe biokimikë
 4. Kabinete komerciale të magazinimit të ftohtë
 5. Qese frigorifer, mbështjellës plastik dhe ruajtës
 6. Kutitë e ftohjes dhe materialet e magazinimit të ftohtë
Kuzhinë qendrore dhe pajisje të copëtuara
 1. Pajisjet Kuzhina
 2. Pajisjet e Pastrimit dhe Sterilizimit
 3. Pajisjet e larjes dhe prerjes
 4. Enë gatimi dhe paisje prej çeliku inox
Të tjerët
 1. Ftohtë dhe Real Estate
 2. Ftohtë-mbrojtëse Veshje dhe Shoes
 3. Shërbimet e Konsulencës së Ftohtë
 4. Testimi, Çertifikimi dhe Trajnimi
 5. Zgjidhjet e Investimeve

 

 

Klikime: 8799

vend


500 Figurë u larguan