Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tajvan Innotech Expo

Nga shtatori 24, 2020 09: 30 deri në shtator 26, 2020 17: 30
02-2725 5200-

Tajvan Innotech Expo

Tajvan Innotech Expo

"Tajvani Innotech Expo" fokusohet në pesë fusha të reja industriale dhe teknologjike të institucioneve ndërkombëtare dhe planet R & D, si dhe tre tema kuratoriale për formimin e shkencës dhe teknologjisë së ardhshme, inovacionin dhe shpikjen dhe zhvillimin e qëndrueshëm, duke paraqitur arritje konkrete pas investimeve në shkencë dhe buxhetin e teknologjisë në vitet e fundit. Për ta bërë Kinën një qendër të rëndësishme për tregtinë ndërkombëtare të teknologjisë. Më shumë se prodhuesit ndërkombëtarë 50 janë të ftuar të marrin pjesë në Expo, duke shpresuar që të lidhin Azinë Juglindore, Evropën, Shtetet e Bashkuara, Japoninë dhe institucionet e tjera ndërkombëtare të rëndësishme, të japin lojë të plotë për avantazhet e Tajvanit në integrimin e teknologjisë, shkëmbimet teknologjike ndërkombëtare transnacionale, e Tajvanit Innotech Expo, për të promovuar mundësitë e bashkëpunimit dypalësh të teknologjisë intelektuale. Përveç kësaj, ne do të mbledhim zotëruesit e pronës intelektuale të rëndë dhe sipërmarrësit e suksesshëm për të mbajtur samitin e BBS në Tajvan, të integrojnë tema të veçanta të tregtisë dhe investimeve të pronësisë intelektuale dhe të teknologjisë në industritë kyçe dhe të tërheqin sipërmarrës globalë dhe profesionistë të transferimit të teknologjisë për të marrë pjesë në në Tajvan. Përveç kësaj, më shumë se seminare 10 mbi tendencat e industrisë, patentat, teknologjinë dhe mbledhjet e fondeve do të mbahen gjatë ekspozitës për të lehtësuar pjesëmarrjen e prodhuesve industrialë në negociatat teknologjike të patentës.

Produkte Kategoria:
  • Pajisjet gjysëmpërçuese

  • Përpunimi elektronik i të dhënave digjitale

  • Teknika e Komunikimit Elektrik

  • Fuqia Elektrike, Matja, Ruajtja e Informacionit dhe Informacionit Bazuar në Lëvizjen Relative midis Bartësit të Regjistruar dhe Transducer

  • Biokimi dhe Mjekësia, Pesticidet, Ushqime, Produkte Hobi, Mikroorganizëm, Bioteknologji

  • Kimi inorganike, Kimia Organike & Kimia e Polimerit

  • Paneli Optoelektronik Liquid Crystal-Flat Panel

  • Inxhinieri Mekanike

  • Artikuj të përdorimit të përditshëm, Inxhinieri civile, Inxhinieri mjekësore

  • Projektimi

Anna Krynska
shpikje e drejtë dhe risi Tajvan
Mirembrema,
Unë do të doja të kërkoja një ofertë të panaireve dhe ekspozitave të inovacionit të organizuara nga ju në Tajvan. Ju lutemi ofroni një stendë ekspozite me bileta për 2 persona.

Informacioni i mëposhtëm është i nevojshëm:

- emri i ngjarjes
- organizatori
- Afati i fundit
- vendi
- qyteti
- çmimi për stendë
- çfarë përmban qëndrimin
- çmimi

Të fala
Anna Kryńska
Instituti i presioneve të larta
Akademia Polonike e Shkencave
Poloni

500 Figurë u larguan